Jump to content

Neisplata dobitnog listića od strane kladionice


MIKIB

Preporučene objave

Pozdrav! Imam jedan problem i ne znam što mi je činiti pa se želim savjetovati s ljudima iz struke.

Naime,imam problem s isplatom listića u PSK (Prva sportska kladionica). 11.1.2009. igrale su se kvalifikacije u ženskoj odbojci za SP,kladio sam se na Austriju protiv BiH. PSK je objvaio rezultat u korist BiH (0:3),ali to nije istina!!!!!.Dok Fortuna,HL su objavile rezultat kakav je bio,tj. pobjeda u korist Austrijanki (3:0). Kontaktirao sam broj za igrače od PSK-a (0800 234 500) i rekli su mi da je njihvo rezultat točan i da ja tu ne mogu ništa. Pa Vas molim da mi pomognete što mi je činiti. Znači ne samo da mi ne žele dati moj dobitak,nego mi ne žele dati ni uloženo.Primjera radi,da sam ja u pravu te da Austrijanke su zaista pobjediel je tekst Fene (Federalan novinska agencija),citiram:

 

 

Treći poraz bh. odbojkašica u Sloveniji

U susretu trećeg kola kvalifikacijskog turnira u Lendavi (Slovenija) odbojkašice BiH poražene su od Austrije sa 0:3 (16:25, 19:25, 25:27). Reprezentacija BiH takmičenje je okončala na posljednjem mjestu s tri poraza. Prvo mjesto osvojila je Mađarska, koja je savladala Sloveniju sa 3:1. Obje ekipe izborile su plasman u drugi krug kvalifikacija. (Fena)

link: http://www.bhrt.ba/lat/default.wbsp?p=37&n=16447

 

 

Kladionice su objavile rezultat koji je nevaljan i pri tome krše zakon!Zamolio bih Vas za pomoć!!!!!

 

kontakt: miki.builder@gmail.com

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Lijepi pozdrav.

Znam za sličan slučaj.

Jednom prilikom Hrvatska lutrija nije htjela isplatiti dobitni listić jer nisu priznali da je Gečevski na jednoj utakmici zabio više od 11 koševa.

Igrač koji se kladio nabavio je video zapis i službeni zapisnik s utakmice i tužio ih.

Na sudu se pregledavala snimka i brojali koševi.

Uspio je u parnici i isplatili su mu sve (glavnicu, kamate i odvjetničke troškove).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija