Jump to content

Pjesacki prekrsaj


anonimno

Preporučene objave

Ma uhvatilo me kao pjesaka na prelasku preko crvenog i kazna je 400kuna.Policajac mi je rekao da ulozim prigovor.Znam ispunit al ocu li tu obrazloziti(rekli su mi da navedem da nisan kriv)Prvi mi je prekrsaj pa da mi bar smanje kaznu.Kako da kazen da nisan kriv kad san kriv?Eventualno da napisen kao zbog mater.situacije i da se ispricanalgol@net.hr

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To isto se i meni desilo. Ne sekiraj se zastara za prekršaj je dvije godine od počinjenja. Ne trebaš platiti, a prigovor napiši pro forme ( nisi vidio, bio si rastresen, lošeg si imovnog stanja nemaš love pa ne možeš platiti i bla bla bla). bitno je da to odsanjkaš u zastaru, dakle moraju proći dvije godine, a da se ne potrudiš dignuti nikakvo službeno pismeno niti od Policije niti od Prekršajnog suda. I tada si slobodan kao riba. Ja nisam vidjela niti suda niti kazne, a dvije godine su mi prošle 2004. dakle slobodna sam.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Ah, utopijske li zajednice!!!

Ni štrumpfovi bolje nisu mogli zamisliti!!

 

To je kao da živiš u semiramidinim vrtovima, oko nas lete rajske ptice, zakon je nebitan!!! :-D

 

Zakon je nebitan sve dok mi sami nebudemo oštećeni postupkom neke osobe koja živi u semiramidinim vrtovima!!

 

Tada se prema istima trebaju primjeniti drakonske kazne, utopija prestaje!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija