Jump to content

alkohol-molim savjet hitno


darko77

Preporučene objave

Poštovani,

 

pročitao sam veći dio Vaših odgovora na temu prekršaja zbog upravljanja vozilom pod utjecajem alkohola, ali bih Vas molio savjet za konkretan slučaj:

 

23.01. u 2.30h zaustavila me policijska ophodnja na sljedeći način:

S obzirom na to da sam bio pod utjecajem alkohola, nisam vozio brzo i pažljivo sam gledao na mjesta gdje obično stoje patrole. Vozeći se, u retrovizoru sam primjetio da me prati vozilo, a kada sam malo bolje pogledao uočio sam da se radi o policijskom vozilu. Isto me pratilo i nakon nekih 500m dalo znak da se zaustavim (rotacija), na što sam odmah stao na prvom proširenju.

Uzevši prometnu i vozačku, policijski službenik me pozvao do policijskog vozila. Prvo su mi spomenuli da sam prošao kroz crveno na semaforu, a nakon što sam to negirao (jer uistinu nisam), pokazali su mi laserski uređaj za mjerenje brzine (koji je pokazivao 92 Km/h, a ograničenje je 70 Km/h) na što sam također rekao da nije moguće (koliko mi je poznato laserski uređaj-pištolj ne može mjeriti brzinu vozila koje prati).

Treća stvar koju su me pitali bila je da li sam konzumirao alkohol, na što sam odgovorio da sam prije nego sam sjeo za volan popio jedno pivo (u nadi da ću napuhati do 0,5). Uređaj je, nažalost, pokazao 1,51, odnosno 1,41 promil sa tolerancijom, što je i upisano u zapisnik o alkotestiranju (nakon ovoga sam priznao 5-6 piva, što je također uneseno u zapisnik).

Trenutno mi je odzeta vozačka dozvola (na 8 dana) i uručen mi je i prekršajni nalog (novčana kazna od 2.000 Kn + 80 Kn troškova, te mi je određena zabrana upravljanja motornim vozilima B kategorije u trajanju od 9 mjeseci).

Nakon što je uređaj pokazao nedozvoljenu koncentraciju alkohola u krvi u potpunosti sam surađivao, ali sobzirom na gore navedeno, nisam potpisao niti jedan dokument i svi su mi, bez mog potpisa, uručeni ''na ruke''.

 

Zanima me sljedeće:

1. da li je moguće da su prva dva prekršaja izmišljena kako bi imali opravdanje zašto su me zaustavili?

2. ako su već tvrdili da sam napravio ranije navedene pekršaje, zašto me i za njih nisu kaznili?

3. da li su bili dužni ponoviti alkotestiranje, jer sam ih to pitao?

4. s obzirom na to da mi posao ovisi o vozačkoj dozvoli, a da sam spreman platiti novčanu kaznu, da li mi je bolje napisati zamolbu ili ipak prigovor vezano samo na ranije spomenutih 9 mjeseci zabrane? Napisao bih svakako i to da sam svjestan učinjene pogreške.

5. da li mi je bolje platiti novčanu kaznu (na koju ne bih imao prigovor) prije nego napišem zamolbu/prigovor, pa to navesti u istom, ili mi je bolje da do okončanja postupka ne plaćam ništa?

6. policijski službenik mi je sam rekao da se žalim i naveo je da prekršajni sudac može donijeti i odluku da me se samo ukori (prvi put ovakav prekršaj, posao mi ovisi o vozačkoj, uzdržavam roditelje koji nemaju prihoda). Da li je ovo istina ili je minimalno 30 dana, kao ste napisali u nekom od ranijih upita? Službenik je naveo i to da se ne pojavljuju na sudu.

 

Ispričavam se na ovako dugom tekstu, ali se nadam da razumijete, te Vam unaprijed zahvaljujem na odgovoru.

 

Pozdrav,

D.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

1. da li je moguće da su prva dva prekršaja izmišljena kako bi imali opravdanje zašto su me zaustavili?

NE - imaju vas ovlast bez razloga zaustaviti

 

2. ako su već tvrdili da sam napravio ranije navedene pekršaje, zašto me i za njih nisu kaznili?

nemam pojma

 

3. da li su bili dužni ponoviti alkotestiranje, jer sam ih to pitao?

DA

 

4. s obzirom na to da mi posao ovisi o vozačkoj dozvoli, a da sam spreman platiti novčanu kaznu, da li mi je bolje napisati zamolbu ili ipak prigovor vezano samo na ranije spomenutih 9 mjeseci zabrane? Napisao bih svakako i to da sam svjestan učinjene pogreške.

ZAMOLBA ne ce rijesiti nista, napisite prigovor

 

5. da li mi je bolje platiti novčanu kaznu (na koju ne bih imao prigovor) prije nego napišem zamolbu/prigovor, pa to navesti u istom, ili mi je bolje da do okončanja postupka ne plaćam ništa?

ako platite nemate pravo na prigovor!!!

 

6. policijski službenik mi je sam rekao da se žalim i naveo je da prekršajni sudac može donijeti i odluku da me se samo ukori (prvi put ovakav prekršaj, posao mi ovisi o vozačkoj, uzdržavam roditelje koji nemaju prihoda). Da li je ovo istina ili je minimalno 30 dana, kao ste napisali u nekom od ranijih upita? Službenik je naveo i to da se ne pojavljuju na sudu.

sudac moze sve, pa cak i proglasiti vas neduznim. objektivno je za ocekivati smanjenje kazne ukoliko imate cist dosje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nisu dužni ponoviti alkotestiranje !

pitanje o snimanju brzine pomoću lasera u pokretu: moguće je zašto ne " objašnjenje " vozilo x jednostavno projuri pored ophodnje.ophodnja krene za tim vozilom i recimo da nakon što su uočili vozilo x koje se kreće ispred njih jednostavno zaustave svoje službeno vozilo i na taj način snimaju brzinu vozila x koji je u odlasku znaci predznak na očitanoj brzini vozila x je ( - 92 km/h ) nakon toga kad su dostigli vozilo x vozaću predoće izmjerenu brzinu i sve je zakonito.

- neznam dali je došlo do nekih promjena sada no prije se recimo ovakav slučaj rješavao kao prekršaj u stjecaju jer bilo je više prekršaja stoga ako nije bilo nekih izmjena možda gospodin dobije prijave i za prije navedene prekršaje ali sumnjam u to jer nigdje ne spominje zapisnik o izmjerenoj brzini kretanja vozila i ostalo.

-na kraju sa 1,51 promila sigurno nisu imali potrebe izmišljati razlog za zaustavljanje gospodina koji je utočio samo 5-6 piva.... posao mu ovisi o vozačkoj a konzumira alkohol -nimalo opravdanje za ovu sankciju. :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

citam jos jednom - pa vidim da su krivo obracunali toleranciju - a ako vas je "mjerio" deltacro dobro ste i prosli :-).

 

prilikom bazdarenja uredjaj moze imati toleranciju 8% sto je u vasem slucaju minimalno 0,12mg/L u trenutku umjeravanja (a vjerojatno i vise kada je mjereno).

 

ovu pogresku navedite u prigovoru, pa temeljem nje rezimirajte prigovor na nacin da je posve razvidno da policajci nisu znali svoj posao ukoliko nisu znali standardnu pogresku uredjaja :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

PRAVILNIK O NAČINU POSTUPANJA POLICIJSKIH SLUŽBENIKA U OBAVLJANJU POSLOVA NADZORA I UPRAVLJANJA PROMETOM NA CESTAMA

Članak 24.

Za vrijeme nadzora prometa i kod očevida prometnih nesreća, sudionicima u prometu se, zbog mogućih dopuštenih pogrešaka propisanih od strane nadležnog državnog tijela za mjeriteljstvo, u Zapisniku iz stavka 2. ovoga članka, ispitivanjem utvrđena količina prisutnog alkohola u organizmu umanjuje za 0,1 g/kg, odnosno odgovarajući iznos miligrama u litri izdahnutog zraka.

 

U prilogu varijacije mjerenja alkoholnim aerometrom Drager:

 

 

 

Alcotest 7410Plus

Alcotest 7410Plus RS

Breath Alcohol Monitor

Instructions for Use

Measurement accuracy

Reproducibility with an

ethanol standard

0 to 1.00 ‰ ±0.05 ‰

0 to 0.100 % ±0.005 %

0 to 0.50 mg/L ±0.03 mg/L

0 to 50 μg/100 mL ±3 μg/100 mL

0 to 1.00 g/L ±0.05 g/L

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

IV. GRANICE DOPUŠTENE POGREŠKE

 

Članak 9.

 

Točnost mjerenja etilometra utvrđuje se održavanjem rezultata mjerenja u granicama dopuštene pogreške (GDP).

 

Granice dopuštene pogreške (GDP) pri tipnome ispitivanju, prvome ovjeravanju i ponovnome ovjeravanju utvrđene su u tablici 1.

 

Tablica 1: Granice dopuštene pogreške (GDP)

Granice dopuštene pogreške

(GDP) pri tipnome ispitivanju

i prvome ovjeravanju Granice dopuštene pogreške

(GDP) pri ponovnome

ovjeravanju

± 0,020 mg/L za udio

alkohola od 0,000 do

0,400 mg/L ili

± 0,042 ‰ za udio alkohola

od 0,00 ‰ do 0,83 ‰

± 5% za udio alkohola od

0,400 mg/L do 2,000 mg/L ili

± 5% za udio alkohola od

0,83 ‰ do 4,17‰

± 20% za udio alkohola

veći od 2,000 mg/L ili

± 20 % za udio alkohola

veći od 4,17 ‰ ± 0,032 mg/L za udio

alkohola od 0,000 do

0,400 mg/L ili

± 0,066 ‰ za udio alkohola

od 0,00 ‰ do 0,83 ‰

± 8% za udio alkohola od

0,400 mg/L do 2,000 mg/L ili

± 8 % za udio alkohola od

0,83 ‰ do 4,17 ‰

± 30% za udio alkohola

veći od 2,000 mg/L ili

± 30% za udio alkohola

veći od 4,17 ‰

 

 

vidi

 

PRAVILNIK O MJERITELJSKIM ZAHTJEVIMA ZA UREĐAJE KOJIMA SE MJERI UDIO ETILNOG ALKOHOLA U IZDAHU ISPITANIKA

 

 

pa temeljem "mog" pravilnika treba umanjiti 8% a temeljem "tvog" pravilna 0,1g/kg pa nas prekrsitelj de facto ima 1.29g/kg :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

@ljutko

neznam što ti treba ovo tvoje pametovanje ili ironično nabacivanje.. gledaj ono što napišem sve govorim iz prakse naravno dok sam obavljao te poslove..za sve ovo što ti ironično nabacuješ i osporavaš znanje drugih to je sasmo tvoja stvar...vidiš postoji moguće da se nešto promjenilo u vremenu od kad neradim te poslove ali dok sam radio za sve sam imao uredno položeno i tako uvjerenje od mjeriteljstva za rad sa mjernim uređajima pa tako i za alkotestiranje...neznam po kojim ti kriterijima i zakonima ljudima pokušavaš osporiti rad policije ali i dalje vjerujem da su policajci radili po zakonu... ako ti nešto znaći nikada niti jedan predmet mi nije pao na sudu bilo da je u pitanju alkohol,bilo odrađena prometna nesreća ili nešto drugo to ipak dokazuje da nisam bio baš neznalica za koju me ti prozivaš,ali naravno ti imaš svoje mišljenje i nitko ti nemože to zabraniti.. koliko sam puta bio na sudu,koliko odvjetnika sam mora slušati i odgovarati na njihove gluposti,vještaćenja prometnih nesreća ali zato sam siguran da i ovi dečki koji rade sad policijske poslove su stručni i pošteno rade no uvijek će biti osoba koje budu omalovažavale rad policije i misle da znaju više od drugih no vjerujem samo onima koji su stručno osposobljeni za neke radnje dok oni koji nemaju osposobljenost za te nikad nemogu tvrditi da nisu napravili neku grešku.

p.s kamo sreće da sam imao priliku tebe " mjeriti" bilo brzinu bilo alkotestiranje -takve bisere sam najviše volio fino pišeš prijavu a biser ti tepe svoje viđenje zakona i svoja prava na kraju shvati da je kriv i začepi svoja pametna usta. :kavica: ---- :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sumnjam da sam te ja ikad mjerio ! no dobro da nebi ispalo sad da se nas dvoje prepucavamo ja imam svoj stav ti imaš svoj. ja znam kako sam ja radio i vjerujem da veliki % upravo radi tako pošteno i časno.nikad nisam imao stegovnu odgovornost niti bilo koju sankciju na moje zadovoljstvo samo pohvale za rad što usmeno što u pismenom i objavom u novinstvu.dakako nemogu tvrditi da nema nepoštenih ali svakako da je to loše i ipak oni se otkriju prije ili kasnije-.policijski poziv je častan posao i onaj tko ga voli i želi časno raditi za vrijeme svog rada stekne jako puno neprijatelja no onaj tko neradi i voli činiti nedozvoljenje radnje taj je za kriminalce i ostale prekršitelje odličan policajac jer jednom potkupljen uvijek ostaje potkupljen policajac- nikad nisam popušio tu slatku ponudu i nikad mi nije žao.bez obzira i dalje imam velik broj prijatelja i dostojanstveno sam odradio častan poziv policajca kako u ratu tako i u miru.moja procjena je da vozac može pogriješiti u prekoraćenju brzine ili neki drugi prometni prekršaj pa ako nije bilo prometne nesreće upozori osobu i sve OK,no ako je u itanju alkohol ili opone droge tu je već nešto drugo -nikad nisam imao milosti za takve sudionike u prometu. :kavica::vjeruj:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

deltacro je napisao:

... moja procjena je da vozac može pogriješiti u prekoraćenju brzine ili neki drugi prometni prekršaj pa ako nije bilo prometne nesreće upozori osobu i sve OK,no ako je u itanju alkohol ili opone droge tu je već nešto drugo -nikad nisam imao milosti za takve sudionike u prometu. :kavica::vjeruj:

 

fala ti boze da se u necem konacno slazemo

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

@ljutko

 

Mišljenja sam da ne stoji onih 8%, bar ne do visine do 2,2 g/kg.

 

Ako prozivođač uređaja navodi varijaciju do +/- 5%, a državni zavod za mjeriteljstvo propisuje toleranciju od -0.1 g/kg, za tih 8% nema mjesta.

 

Mislim da nema mjesta uopće za umanjivanje koncetracije alkohola u izdahu na osnovu tih 8%.

 

Već na koncetraciji od 2,2 g/kg, tvornički propisanih 5% iznosi 0,11 g/kg što je više od MUP-ovim pravilnikom propisanih 0,10 g/kg.

 

Ali to umanjivanje gubi na smislu jer je sva koncetracija alkohola veća od 1,51 g/kg kažnjiva po istom propisu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tablicu probaj procitrati s linka jer ispada krajnje nejasna nakon kopiranja u forum

 

 

 

po meni je situacija jednostavna.

ako se uredjaj bazdari s talonom 1.50 i ako svaki puta pokaze 1.62, smatra se da je uredjaj ispravan i bazdaren.

 

8% je u ovom slucaju vise od 0,1, a niti je u pravilniku o policijskom postupanju receno da se vrijednost umanjuje radi nepreciznosti uredjaja.

dakle imjerena vrijednost - standardno odstupanje - 0,1. posebno obrati paznju da odstupanje u visokim vrijednostima moze iznositi i do 30%!!!

 

upute u ovom slucaju nemaju veze. da imaju veze aparat ne bi trebalo niti bazdariti.

 

u ovom dijelu si u pravu

Ali to umanjivanje gubi na smislu jer je sva koncetracija alkohola veća od 1,51 g/kg kažnjiva po istom propisu.

ali ja bi ipak zaigrao na kartu ukoliko nije umanjena standardna greska, mjerenje nije ispravno izvrseno, odnosno sud bi ga trebao odbiti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

deltacro je napisao:

@ljutko

neznam što ti treba ovo tvoje pametovanje ili ironično nabacivanje.. gledaj ono što napišem sve govorim iz prakse naravno dok sam obavljao te poslove..za sve ovo što ti ironično nabacuješ i osporavaš znanje drugih to je sasmo tvoja stvar...vidiš postoji moguće da se nešto promjenilo u vremenu od kad neradim te poslove ali dok sam radio za sve sam imao uredno položeno i tako uvjerenje od mjeriteljstva za rad sa mjernim uređajima pa tako i za alkotestiranje...neznam po kojim ti kriterijima i zakonima ljudima pokušavaš osporiti rad policije ali i dalje vjerujem da su policajci radili po zakonu... ako ti nešto znaći nikada niti jedan predmet mi nije pao na sudu bilo da je u pitanju alkohol,bilo odrađena prometna nesreća ili nešto drugo to ipak dokazuje da nisam bio baš neznalica za koju me ti prozivaš,ali naravno ti imaš svoje mišljenje i nitko ti nemože to zabraniti.. koliko sam puta bio na sudu,koliko odvjetnika sam mora slušati i odgovarati na njihove gluposti,vještaćenja prometnih nesreća ali zato sam siguran da i ovi dečki koji rade sad policijske poslove su stručni i pošteno rade no uvijek će biti osoba koje budu omalovažavale rad policije i misle da znaju više od drugih no vjerujem samo onima koji su stručno osposobljeni za neke radnje dok oni koji nemaju osposobljenost za te nikad nemogu tvrditi da nisu napravili neku grešku.

p.s kamo sreće da sam imao priliku tebe " mjeriti" bilo brzinu bilo alkotestiranje -takve bisere sam najviše volio fino pišeš prijavu a biser ti tepe svoje viđenje zakona i svoja prava na kraju shvati da je kriv i začepi svoja pametna usta. :kavica: ---- :-)

 

 

na ovo sam morao reagirati:

da se vidi poštenje i osposobljenost policije

1.tko ima koliko iskustva otom potom

2.sestra mi imala prometnu na novu godinu ujutro,vraćala se sa dočeka,slijetanje sa ceste,padala ledena kiša,alkohol 1,62(sada će ovi pametni skočiti)"ha kad je bila pijana".

ja prisutan u kombiju kod alkotestiranja i mislim da će policajac to požaliti.

šta ste pili pita on,sestra veli dvije, tri čaše vina,pitam ju ja nemoj njatike,koliko si popila,veli ona opet isto,puše....1,72-onih 0,1=1,62,velim ja njemu da tražimo vađenje krvi jer nije tako pijana(po alkometru),veli on a to morate onda platiti 700 kuna(za to neznam),ja velim dobro,kaže on to vam se ne isplati i ne vodi ju na vađenje.

na moju konstataciju da sam se mimoišao sa ralicom koja je posipavala cestu na mjestu koje je udaljeno 3 km od mjesta nezgode(znači cesta je posipavana barem 20 minuta nakon što je sletila),a ja sam vozeći se po nju i sam se uvjerio da je led na cesti,on akaže da on piše kakvo je stanje na cesti zatekao(to znam),

ali da bi on u zapisniku o očevidu napisao da je vrijeme bilo oblačno??,a kolnik mokar(kako je mogao biti mokar ako je bilo oblačno)i posipan,nije napisao da je bio klizav,ponavljam još jednom ledena kiša je padala,odnosno kiša koja se ledi na tlu.

sletila je samo zbog leda na cesti,čak nije ni brzo vozila(nije se otvorio niti jedan zračni jastuk)auto nije "zgužvan" već izubijan sa svih strana jer je sletjla u kanal, pa se okrenula na bok(i to je sve u nekakvih 10-15 metara uspjela obaviti).nema nikakvih povreda(hvala bogu),čak nije niti ogradu ničiju pogodila.

 

ovo je samo jedan od primjera(nažalost dogodio se mojoj sestri)pa sam ga i naveo jer je friško,a ima tu igara sa naštimavanjem brzine,guranjem auta u kanal drugi dan,da bi se radio očevid itd.itd.

koliko takvih policajaca ima, neznam,ali znam da ih ima puno.

da li ih je većina poštena, neznam

 

ja sam bio na tom poslu 13 godina i znam dosta dobro kako to funkcionira i koja je to ekipa.

ispričavam se što sam bio toliko opširan,ali eto

pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ova priča o tvojoj sestri koja je bila kako i sam priznaješ pod utjecajem alkohola je vjerovatno istinita ako ti tako kažeš ,obzirom da si naglasio kako si 13 godina radio " taj posao "- osobno sumnjam da si radio te poslove možda jesi bio policajac ali nisi radio po prometu i zato pričaš neke neistine.. navodiš da dobro znaš neke ekipu koja radi nedopuštene radnje -predpostavljam da misliš na neke policajce koj čine kaznena djela,fingiraju prometne nesreće i slično -pa ako ti znaš za to dužnost ti je bila da iste prijaviš ili javno ili anonimno -ovako si samo pokazao da si možda i ti jedan od takvih kojih na žalost sigurno ima u sustavu mup-a ,ali zašto nisi prijavio to .... još uvijek stigneš prijaviti takve pokvarenjake.. to tvoje pisanje da se nije otvorio niti jedan zračni jastuk-to nema veze dečko sa brzinom kretanja,ako neznaš onda nemoj pričati neistine jer zračni jastuci se nemoraju aktivirati ni pri velikim brzinama sve zavisi od dosta faktora prometne nesreće te o ispravnosti istih. nadalje zašto kolnik nebi mogao biti mokar a vrijeme oblačno,vidiš da ti stvarno nemaš pojma i zato bolje se ostavi pljuvanja po dečkima koji su radili očevid prometne nesreće,da si imalo imao nešto policijskog nebi dopustio svojoj sestri da pijana sjedne i upravlja vozilom ... moje je miššljenje da si ti frustriran na rad policije a razlog tome znaš samo ti zašto više od 13 godina nisi ostao u sustavu mup-a.. :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

gle evidentno je da si ti tenkre.

-kao prvo pogledaj si film vlak u snijegu i vidil buš da se nije razred izgubio,nego ono dvoje djece,a na ovom forumu ti si to dvoje djece.

-a koje sam ja to neistine iznio?kad ti niti neznaš šta se tamo dogodilo

-koliko sam ja bio dobar na svom poslu i znao ga raditi?bio najbolji u svojoj klasi u šimunskoj.

 

tvoje daljnje bisere neću komentirati jer apsolutno nisi vrijedan mojeg komentara.

 

pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

khm, khm - ako mogu ja sada malo....

 

 

braniti se znam i sam i nema potrebe da netko to drugi umjesto mene cini. osim toga, deltac i ja smo poprilicno zakopali ratnu sjekiru (cak se i nesto cudno u zadnje vrijeme slazemo :smijeh: )

 

moje vidjenje:

- vjestacenje alko puhaljke se placa ako pokaze da je prvo mjerenje bilo tocno, a nekako mi se cini da je sestrica fakat popila, pa je znala da ce drugi test pokazati isto sto i prvi

- airbag ima veze s trzajem, zonama guzvanja, prevrtanjem... s brzinom bas i ne

 

 

pa da budem i malo konstruktivan:

 

(10) Novčanom kaznom u iznosu od 5.000,00 do 15.000,00 kuna ili kaznom zatvora u trajanju do 60 dana kaznit će se za prekršaj vozač i instruktor vožnje ako u organizmu ima alkohola iznad 1,50 g/kg, odnosno odgovarajući iznos miligrama u litri izdahnutog zraka ili ako u organizmu ima opojnih droga.

 

kazna za opijanje preko 1,5 se drakonski kaznjava (i to me ne smeta) pa se s razlogom postavlja pitanje "kvalitete mjerenja".

moj prijedlog policajcima koji citaju ovaj forum bi bio da promjene aktualni zakon na nacim da cim alko puhaljka pokaze preko 1,5 vadjenje krvi postane obavezno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

da, da vidiš slažemo se isto i sad u ovom slučaju.. naravno nikad nisam rekao da sam ja popio svu pamet i znanje o svemu,ali kad je nešto upitno a imam dobro znanje i iskustvo oko toga onda se ubacim u komentare... kako je ovaj gospodin "najbolji iz klase u šimunskoj" totalno zabrijao u nešto pogrešno mislim da bi bilo dobro da odustane od svojih žalbi kako bi spasio svoju sestru koja je " buš vide cugnila si nekog alkohola u svoje lipo grlo" a zatim sjela za upravljac automobila i provozala svog dragog bracu koji je nažalost " nekad 13 godina radio poslove policije"... mislim ovo može otići predaleko no neemam tu namjeru jer tom gospodinu " 13 godina uzaludno je nosio odoru policije i poradi takvih bisera pošteni dečki policajci su često meta izrugivanja i raznih napada na svoj posao koji su odradili"... grozno je kad zatekneš mušku osobu pod utjecajem alkohola,a sramota je još veća kad zatekneš žensku osobu i to sa 1,62 g/kg alkohola -kratko - sramota- !!!!!!

priča o vlaku u snijegu više bi dobro poslužila tebi gospodine i tvojoj dragog sestri ,obzirom da voli povući mulj ( alkohol) sigurije bi vam bilo da za prijevoz koristite upravo HŽ ( vlakić )... :cuga::lizaljka:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija