Jump to content

10-tak ziroracuna


mimin

Preporučene objave

Imam jedan veliki problem.Naime firma kojoj sam radila ispitivanje trzista od 2000 god.mi nije platila uslugu koja je tada iznosila oko 10000kn.Tuzila sam ih i dobila presudu medjutim naplatiti nije moguce jer D.O.o ima na 10 ziroracuna pa nikad neznas na koji da posaljes naplatu.Kako doci do pravog racuna i tko mi to moze dati.Molim pomoc

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

problem je u tome sto gospoda nisu platili racun za obavljenu uslugu pa sam ih tuzila i dobila presudu jos 2006 god. ali na koji god racun je poslat nalog od banke bi stigla obavijest da sam na listi cekanja i tako godine prolaze a ta firma ocigledno radi sa drugim racunima.sto da radim?pomoc molim...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako ste na "listi čekanja" to znači da je tvrtka pod ovrhama i da su joj svi žiro računi blokirani.Ne postoji mogućnost da tvrtka ima račune u blokadi i zdrave račune preko kojih radi.Ovrha može biti od strane državnog proračuna (porezi,doprinosi)i od strane vjerovnika.Bankari su vam rekli da ste na listi čekanja,možete ih pitati koji ste na listi i koliko novca potražuju vjerovnici prije Vas.Ukoliko je iznos veliki i ukoliko je tvrtka duže vrijeme u blokadi velika je vjerojatnost da se (nažalost)možda nikada i nećete moći naplatiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija