Jump to content

kadija te tuži kadija ti sudi...


rastresena

Preporučene objave

imam baku staru 87 god.cije je jedino djete bila moja majka pokojna.za nevjerovat je sto se dogodilo s njom i njenom imovinom.baka je uzela ljude s kojima je sklopila ugovor o doživotnom uzdržavanju.sve je to funkcioniralo i bilo u redu dok se nije pojavila bakina sestra xxxxxx xxxxxxx

iz zagreba kojoj iza leđa stoji zet xxxxx xxxxx nekadašnji sudac a sadašnji odvjetnik sa advokaturom na trešnjevci i razbucao ljude i srušio im ugovor na sudu u zadru .nakon toga ljudi su napustili stan ali i dalje potražuju

svoja potraživanja budući da su baku financirali dvije ipo godine.njihov je odvjetnik zato stavio blokadu na stan dok spor traje. nakon toga događa se slijedeće tetke xxxxxx xxxxxxx sklapa sa bakom ugovor o dosmrtnom uzdržavanju ,blokada sa stana nestaje a tetka xxxxxxx se knjiži u roku 24 sata dok drugi ljudi čekaju uknjižbu po par godina. eto narode što više reći nego poželjeti da svi imamo tako moćne zetove kao moja teta xxxx jupi....Teta xxxx isto ima 82 god i teški je šečeraš koji tuče inzulin ko i narkomani pet puta na dan.Ali xxxxxx to baš i ne smeta jer stan vrijedi oko 300 000 eura.Eto vam suda.

:-?

 

Editirao moderator zbog navođenja imena osoba.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Rastresena,

 

Zbog ponovnog navođenja imena i prezimena osoba koji su neposredno prije editirani od strane moderatora tema je zaključana.

 

Ovakvo ponašanje korisnika je protivno pravilima foruma,te ako želite sudjelovati u raspravama i objavljivati teme trebate se držati pravila koje možete pročitati OVDJE

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija