Jump to content

Moje Obrazovanje!!!


KATE85

Preporučene objave

Poštovani,

 

imam 24 godine i završila sam tri godine studija Medija i Odnosa sa javnošću u Dubrovniku, imam akademsku titulu Prvostupnika.

 

Mene interesira bili se mogla zaposliti negdje u nekoj pravnoj ustanovi koja bi podržavala moje usluge, odnosno jeli to moguće? I voljela bih znati gdje mogu raditi sa svojim fakultetom, naravno osim u Medijima, novinarstvu i odnosima sa javnošću, turizmu?

 

UNAPRIJED ZAHVALJUJEM!

PUNO POZDRAVA,

 

KATE. :-):frajer:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

KATE85 je napisao:

Poštovani,

 

imam 24 godine i završila sam tri godine studija Medija i Odnosa sa javnošću u Dubrovniku, imam akademsku titulu Prvostupnika.

 

Mene interesira bili se mogla zaposliti negdje u nekoj pravnoj ustanovi koja bi podržavala moje usluge, odnosno jeli to moguće? I voljela bih znati gdje mogu raditi sa svojim fakultetom, naravno osim u Medijima, novinarstvu i odnosima sa javnošću, turizmu?

 

UNAPRIJED ZAHVALJUJEM!

PUNO POZDRAVA,

 

KATE. :-):frajer:

 

U nekoj pravnoj ustanovi?

Na sto konkretno mislite?

Sud? Uprava?

 

Za svaki posao koji je uze vezan za pravo, na vasu prijavu na natjecaj doc ce 10 prijava, diplomiranih pravnika ili magistra prava koji imaju 5 godina pravnog fakulteta. Dakle tesko da cete se tu negdje uspjet ugurat sa 3 godine tog vaseg studija a da nemate neku dobru vezu.

Osobno ne znam gdje se mozete zaposliti tocno, ali cini mi se da ce vam to znat bolje reci vase kolege sa faksa nego hrpa pravnika.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija