Jump to content

Remecenje javnog reda i mira?


anonimno

Preporučene objave

Prvo da pocnem kako imate super naparavljen site i forum. :-o

 

A sada.

Prijatelj je dobio danas prekrsajni nalog kako samo ja i on i josh neka dvojica tipova koji su zateceni s nama u 8 mjesecu 2004 krivi za remecenje javnog reda i mira radi, i citiram: vidno alkoholizirani galamili i vikali neartikuliranim ZNAKOVIMA,svadali se i glasno smijali.

 

Da ne pocnem kako pretpostavljam policajac koji je pisao prijavu nije zavrsio osnovnu skolu gdje bi naucio da nemogu vikati neartikulirane znakove niti da netko tko se svada ce se rijetko smijati u isto vrijeme.

 

Mislim sve ovo je apsurd i jasno je da je covjeku samo stalo da napise jednu kaznu vise.

 

Ja nemam nikakvu namjeru platiti kaznu samo jer je nekom plavcu palo na pamet da ide zajebavati dva klinca pa makar odlezao 3 dana u zatvoru.

 

Nadam se da mi mozete ponuditi neke opcije koliko drasticne bile, od prijavljivanja policajca do pozivanja ga na poligraf (jer ako sam dobro pretrazio nase zakone oni se moraju odazvati na njega, i iako se ne racunaju kao dokaz to bi trebala biti dovoljna indicija da sudac razrijesi slucaj povoljnije za nasu stranu).

 

Pretpostavljam da mozda i zvucim arogantno ali kako i ne bi kada me dosada policija previse puta "zezala" da dobro znam zasto se kaze da je kod nas policija najveca mafija.

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija