Jump to content

brisanje zabilježbe


Issytop

Preporučene objave

Lijepi pozdrav, nadam se da sam u pravom pdf-u i molim vas pomoć:

 

Pokušavamo skinuti zabilježbu sa kuće, ali to traje i traje. Nadam se da sam u stanju navesti suvisli slijed dokumenata, jer iskreno rečeno, sve manje razumijem.

 

Kuću smo kupili na PPDS od osobe koja je za gradnju uzela kredit od Vojnog servisa Saveznog sekretarijata za narodnu obranu. Kredit je u cijelosti isplaćen što je banka sljednica Vojnog servisa potvrdila. Dokumenti o pravnom sljedništvu su stigli (iz Srbije), prevedeni i poslani ZK odjelu, koji je ponovno odbio brisanje zabilježbe "jer nije priložena isprava od strane RH iz koje bi bilo vidljivo da je XXXX banka pravni sljednik Saveznog sekretarijata itd."

 

I što sad?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Issytop je napisao:

biro1, hvala Vam na odgovoru, ali sud je odbio usprkos tome što je isprava bila priložena. Ne znam jesam li dobro shvatila, ali oni traže da i Republika Hrvatska (TKO?) to potvrdi.

(confused)

 

Tako bi vam i ja npr. mogao izdati potvrdu da je dug podmiren, i drugu potvrdu da sam pravni slijednik institucije koja je bila vjerovnik.

Razumljivo da RH mora potvrditi da sam ja uistinu pravni slijednik.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

felixxe, hvala i Vama da ste se oglasili, i to što navodite ničim ne sporim.

No, bilo bi mi daleko draže da ste mi savjetovali koje tijelo u ovom slučaju predstavlja RH, jer recimo to definitivno nije Ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa (i ja sam iscrpila svoje znanje o tome tko bi mogao biti nadležan - tjednima lutam od MORHA, prego Financija, Pravosuđa do ne znam čega.)

Vjerujte, nije mi ni do packi, ni do traćenja nečijeg vremena. Tu sam jer trebam savjet.

Ipak, hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija