Jump to content

privremeni prikljucak za struju


Dragan67

Preporučene objave

Postovani,

Ovim putem bih vas zamolio za odgovor.

Naime posjedujem objekt-kamenu kucu na podrucju od posebne drzavne skrbi opcina Promina,vlasnistvo uredno 1/1

koja je u derutnom stanju,te sam lani prikupio svu neophodnu dokumentaciju te istu predao,a u svrhu obnove postojeceg objekta kao poticaj mladim bracnim parovima za povratak.Mislim na poticaj u dobivanju gradevinskog materijala.U neposrednoj blizini kuce u dvoristu,takoder posjedujem dva devastirana objekta koja bih pokusao preurediti u autohtonom stilu te mozda u buducnosti iskoristiti kao susionicu mesnih proizvoda ili slicno.

Naime posto se poticaj ne odnosi na ova dva manja objekta te ih svojim kreditom zelim obnoviti problem je u slijedecem;

Dali mogu traziti privremeni prikljucak struje i vode a u svrhu obnove gorenavedenih objekata mojim sredstvima,u samoj blizini nema drugih objekata te se nisam u stanju pripomoci posudbom struje-vode

Nedavno je HEP postavio betonski stup za razvod struje tik uz moju kucu bez mog znanja na mojoj katastarskoj cestici.

Glavna cijev od razvoda vode dijeli me samo asfaltna cesta,cca 7 metara.Kome bih se trebao obratiti i kakvi su vasi realni odgovori.

Unaprijed zahvalan

Prominjanac

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija