Jump to content

prekvalifikacija za vozača kamiona


SUNRISE08

Preporučene objave

Pozdrav svima i odmah isprika ako ovoj mojoj temi nije mjesto u ovoj rubrici.

Zanima me sljedeće;gdje i kako se moze osposobiti(dobiti diploma-uvjerenje)za vozača kamiona(u smislu da se mogu zaposliti kao vozač),te gdje se mogu osposobiti a da to ne traje cca 3 skolske godine i slč.,već par mjeseci.

Posjedujem B kategoriju,namjeravam uskoro poloziti i potrebnu kategoriju za vozača kamiona,a od skole imam osnovnu(naravno)i uvjerenje o osposobljenosti za vođenje samostalne ugostiteljske radnje.

Znam da se to može na Cenedyevom trgu,tamo je moj kum pohađao tu nastavu ali to je dosta dugo trajalo i imao jako puno predmeta,a čuo sam da ima još negdje gdje se to isto moze a traje puno krace i isto tako je legalno te se upisuje u radnu knjizicu.

 

Nadam se da sam bio barem donekle jasan u svom upitu i zahvaljujem na savjetima

 

:misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

SUNRISE08 je napisao:

kako se moze dobiti diploma za vozača kamiona, te gdje se mogu osposobiti a da to traje par mjeseci, a od skole imam osnovnu

Na potezu Brčko - Derventa - Laktaši - Bihać može i za jedan dan!!! Brzina ovisi o valuti plaćanja.

 

U naslovu ste spomenuli "prekvalifikaciju". Ona podrazumjeva polaganje samo razlike predmeta, a ne čitavu srednju školu.

 

Vama treba trogodišnja večernja škola :cita: :sofer:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

SUNRISE08 je napisao:

Znam da se to može na Cenedyevom trgu,tamo je moj kum pohađao tu nastavu ali to je dosta dugo trajalo i imao jako puno predmeta,a čuo sam da ima još negdje gdje se to isto moze a traje puno krace i isto tako je legalno te se upisuje u radnu knjizicu.

 

nakon akcije INDEX bitno se produzilo vrijeme skolovanja :skakuce:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 tjedna kasnije...

za SUNRISE08

-izvini ali sada sam tek pročitao tvoj post da sam prije prije bih ti odgovorio,vidim da neki ovdje imaju jako velik smisao za humor umijesto da čovjeku pošteno i otvoreno odgovore oni se ismijavaju , naravno svatko ima pravo na svoje mišljenje, ovako što se tiče školovanja imaš u Daruvaru (ako ti nije daleko) večernju Tehničku školu koju pohađaš prema njihovom planu i programu gdje ideš na predavanja , polažeš ispite i sve kao u redovnoj samo što traje puno krače u jednoj godini završiš tri godine redovnog školovanja i tamo polažeš i kategorije te dobijaš zvanje kv vozač SSS napominjem da je sve legalno i nemaš nikakvih problema sa upisom u radnu knjižicu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Gospodine Mrljo,

 

Gospodin koji je tražio informaciju posjeduje završenu samo osnovnu školu, te ne može polagati nekakvu prekvalifikaciju iz nečega za zvanje vozača motornih vozila.

 

Njemu je potreban puni program srednje škole uključujući predmete poput hrvatskog jezika, kemije, fizike i biologije.

 

Vjerujem da taj program u Daruvaru uključuje samo prekvalifikaciju po znatno skraćenom programu.

 

Molim Vas da još jednom provjerite tu informaciju pa je objavite ovdje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Gospodine Potpetica

Ovo što sam napisao nije informacija čula-kazala nego 100% provjerena, da naravno da ima i prekvalifikacija , znači recimo mehaničar ili autu-električar u vozača onda školovanje traje puno krače nekakvih 3-4 mjeseca ali školovanje za kv vozača znaći SSS traje onako kako sam napisao, i to za one koji imaju osnovno-školsko obrazovanje, tko nevjeruje može slobodno nazvati Tehničku školu Daruvar pa pitati, a on se je očito zeznuo kada je napisao prekvalifikaciju jer naravno da se nemože prekvalificirati iz ničeka u nešto

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

pozdrav svima,eto nakon pročitanih prvih odgovora dugo me nije bilo ovdje no vidim da ima i pametnih odgovora i lijepo se zahvaljujem svima

moram naglasiti da ja ne posjedujem samo osnovnu skolu(kako je ovdje netko komentirao)i da ne trazim pkv iz nicega u nesto vec posjedujem i uvjerenje o samostalnom vođenju ugostiteljske radnje-znači zanimanje mi je ugostitelj

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 godina kasnije...
  • 5 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija