Jump to content

Automobil


Kroat

Preporučene objave

Lijep pozdrav,

 

Dao sam kumu automobil u vrijednosti 7.000 EUR i on mi je potpisao pismenu izjavu da mi duguje isti iznos (izjava nije ovjerena kod javnog biljeznika). Automobil je prepisan na njega. Za godinu i pol uspio je vratiti samo 300 EUR i prije mjesec dana je umro. Njegov sin je obecao vratiti dug podizanjem kredita no kako nije uspio dobiti kredit vratio je automobil natrag izvadivsi iz njega radio. Sad je promijenio stav i prijavio je policiji da mu je silom otudjen automobil te ga trazi natrag. Imam li ikakve sanse sudskim putem zadrzati automobil i prepisati ga na sebe (iako mu je u medjuvremenu opala vrijednos) ili ga moram pokloniti.

 

Unaprijed hvala na savjetima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani !

Ukoliko imate svjedoka kada ste predavali novac kumu uz još potvrdu grafologa da je zaista potpis na priznanici od pokojnika , tada sin osim auta nasljeđuje i dugove i Vi možete potraživati da Vam se dug isplati iz imovine

pokojnika .

Pokušajte to na lijep način dogovoriti se sa sinom pokojnika ,a ako to nije moguće upozorite ga da ćete Vaša potraživanja biti prisiljen ostvariti sudskim putem i da će time

biti bespotrebno izložen troškovima .

Ponavljam nasljednici nasljeđuju i dugove ostavioca u visini imovine koju nasljeđuje .

 

Pozdrav!

:kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija