Jump to content

kriteriji zaposljavanja


anonimno

Preporučene objave

Uvjeti su objavljeni u natječaju. Svi koji ispunjavate te uvjete ulazite u uži izbor. Možete biti pozvani i na testiranje pa će se taj krug suziti nakon provedenog testiranja i intervjua (razgovora).

Oni koji ne ispunjavaju uvjete automatski ispadaju (a vjerujte, takvih će biti sigurno barem 40 posto).

Svi ostali imaju podjednake šanse.

No, kako biste uopće i dokazali među jednakima (tj. onima koji imaju iste uvjete) da su primljeni preko veze. Na žalost, nikako.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ma je, postupak je u tom smislu jasan, nego sam mislila da nema nesto u stilu bodovanja prosjeka ocjena, duljine studiranja i tome slicno. tako nesto nije navedeno u natjecaju pa me zanima da li postoje kakvi interni kriteriji kad dakle ostane npr. nih pola koji su jednako prosli na testovima i razgovorima. mislim, zaboga, pa nekako moraju odabrati ??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kao što je navedeno, svi kandidati koji ispunjavaju uvjete mogu pristupiti razgovoru koji obavlja komisija. Daljnji postupak je jasan, izabiru se osobe za koje komisija koja obavlja razgovor sa kandidatima ocjeni da su baš oni prikladni obavljatii poslove. Što se podrazumijeva pod tim nije jasno, a nije ni propisano. Sukladno tome, primiti će se onaj koji ima vezu. Ma, svi smo mi to prošli. Puno sreće, i Vi ćete jednom, bez da se i ne nadate, biti pred ljudima koji će znati ocijeniti Vaše prednosti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija