Jump to content

lud-zbunjenog


valpovo

Preporučene objave

2000. god. sam podnio tužbu protiv auto kuće(vozilo starije godinu dana)

Ono bitno,do sada su donešene dvije presude na opčinskom sudu (protiv mene),i obje poništene od županijskog suda.

Zadnja rasprava je održana 07.05 pred trečom sutkinjom u sporu,koja na raspravu dolazi apsulutno ne pripremljena i jednostavno zakazuje novu raspravu u 9.mjesecu.

Traži da se i ja pojavim na sudu(na protivljenje mog odvjetnika),bez obzira na to što sam ja svoj iskaz dao 2003.god. na istom sudu

Iz razloga što parnica ulazi u 10-tu godinu suđenja i moji troškovi su jako veliki(svaka rasprava me košta 3000 kn.)

molim za savjet šta mi je činiti

 

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Podnesite zahtjev za zaštitu prava na suđenje u razumnom roku nadležnom županijskom sudu (ako je predmet sada na općinskom).

 

Županijski sud će odrediti rok općinskom sudu u kojem mora donijeti odluku i dodijeliti vam odštetu od oko 15000 kuna (za 10 godina suđenja).

 

Ako iznos odštete bude bitno manji od toga, žalite se Vrhovnom sudu.

 

Uzmite u obzir da i na rješavanje ovog zahtjeva možete čekati mjesecima, pa i godinu dana.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija