Jump to content

CEI Zagreb


mina01

Preporučene objave

dobila sam pismo od CEI Zagreb i šaljem prepis jer trebam savjet:

 

Poštovani,

Sukladno našem razgovoru,a u pogledu izvršenja u cijelosti Rješenja o ovrsi br. Ovrv-xx/xx (dostavljamo kopiju u prilogu) zbog Vašeg dugovanja prema Tele 2,a koje je potraživanje naša firma otkupila,molimo Vas da ostatak potraživanja koji se odnosi na 45,05 kn zakonskih zateznih kamata na glavnicu kao i zakonskih zateznih kamata na troškove ovrhe od 18,94 kn-ukupno dugujete još 63,99 kn (plaćena glavnica u iznosu od 961,85 kn, troškovi ovrhe u iznosu od 475,80 kn i još dio kamata u iznosu od 132,35 kn),uplatila sa slijedećim obračunom svojih primanja na naš broj računa xxxxx kod banke xxxxx s pozivom na broj odobrenja xxxxx.

Ujedno napominjemo da su do sada na našem računu u pogledu izvršenja predmetnog Rješenja evidentirane slijedeće uplate:

 

- 14.ožujka 2008.god.-340,00 kn;

- 15.travnja 2008.god.-340,00 kn;

- 12.svibnja 2008.god.-340,00 kn;

 

Ukoliko imate bilo kakvih nejasnoća po pitanju predmetnog dugovanja,slobodno nas kontaktirajte na naše u naslovu navedene brojeve telefona,faxa ili mail adresa.

Unaprijed zahvalni i s poštovanjem,

 

CEI Zagreb

 

Zagreb,29.svibnja 2009.

 

 

zvala sam tu firmu i pitala kako to da sam još dužna nakon godinu dana.odgovorio da je to kamata....,dalje nisam razumijela.

 

u dogovoru s tom firmom prošle godine sam platila u ratama ( poslali su mi četiri uplatnice ).moram li platiti 63,99 kn?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija