Jump to content

joint


anonimno

Preporučene objave

u 6.mj. ove godine uhvaćena sam s jointom u ruci,iste večeri odvedena u policijsku postaju gdje sam sve priznala i potpisala nalog o privremenom oduzimanju predmeta.taj nalog sam dobila par dana kasnije na kućnu adresu.početkom 9.mj stigao mi je poziv za suđenje na prekršajnom sudu gdje mi je izrečena kazna od 800kn.kaznu sam platila.danas mi je prijateljica,koja je te večeri isto uhvaćena s 5grama marihuane,javila da je dobila poziv i za kazneni sud.moje je pitanje da li ću i ja dobiti poziv za kazneni,jer niti od strane policije,niti od strane sutkinje na prekršajnom nisam obaviještena o tome.

zahvaljujem!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nije nalog o privremenom več potvrda o privremenom oduzimanju predmeta, što je u tvom slučaju oduzeto naravno za stalno. Što se tiče prekršajne i kaznene odgovornosti, one nisu povezane na način da ako te je već prekršajni odrapio da te neće dohvatiti kazneni. (obratno često može, ako se odradi prvo kazneni, može se izbjeći cepanje po novčaniku na prekršajnom) Dali je išla i kaznena prijava ovisi o mnogo faktora od kojih je najbitnija količina trave u gramima. Dakle jeli joint bio tek zapaljen, opušak itd.

Što se frendice tiče, naravno da je za 5 grama išla i kaznena.

Dakle ako je bila neka simbolična količina i ništa više onda ništa. Ako je pak recimo preko pola grama onda ovisi. Čekaj i ne talasaj. Kada stigne, stigne ako ne onda super. Anyway pripazi se ubuduće :-) :-)

je napisao:

u 6.mj. ove godine uhvaćena sam s jointom u ruci,iste večeri odvedena u policijsku postaju gdje sam sve priznala i potpisala nalog o privremenom oduzimanju predmeta.taj nalog sam dobila par dana kasnije na kućnu adresu.početkom 9.mj stigao mi je poziv za suđenje na prekršajnom sudu gdje mi je izrečena kazna od 800kn.kaznu sam platila.danas mi je prijateljica,koja je te večeri isto uhvaćena s 5grama marihuane,javila da je dobila poziv i za kazneni sud.moje je pitanje da li ću i ja dobiti poziv za kazneni,jer niti od strane policije,niti od strane sutkinje na prekršajnom nisam obaviještena o tome.

zahvaljujem!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija