Jump to content

ovrha nad mojom nekretninom kojom je garantirala tatina firma koja je ustečaju


kresimir51

Preporučene objave

ovrha pomoć,moj tata mi je kupio stan ali ga nije prenio na mene, u međuvremenu je potem punomoći osobe od koje je kupio stan za svojue poduzeće kupio auto a kao garanciju dao je taj stan i to je solemizirano kod javnog biležnika,u međuvremenu firma ne plaća rate kredita ostao je manji dio PBZ banka podiže ovrhuu kojoj je ovršenik osoba od koje je tata kupio stan. na ročištu banka se ovrhom pokušava upisati u gruntovnicu ali gruntovnica odbija upis,u međuvremenu je se upisujem kao vlasnik, te s obzirom da radim u turizmu,(uredno imam prijavljen privremeni boravak van Zagreb banka ponovo podiže ovrhu na istu nekretninu, ja nisam primio obavijest od suda nego sam primjetio da je prijedlog za uknjižbu kada sam htio dići kredit i sada sam ja ovršenik a stan je opteretila firma moga tate koja je u međuvremenu u stećaju koji još traje,prošli su mi svi rokovi žalbe,ali još gruntovnica još nije se izjasnila. MOLIM ODGOVOR ŠTO DA RADIM ?

Dal PBZ banka može podizati ovrhu dok traje stečaj?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija