Jump to content

oporuke - primjeri


Ilmatar

Preporučene objave

Pozdrav! :)

 

Dakle situacija je sljedeća - da bih dobila željenu ocjenu iz stvarnog i nasljednog prava moram napisati 2 seminara.. E sad, prvi seminar je riješen, no za drugi seminar mi je tema - vrste oporuka.. Problem je u tome što moram nabaviti primjere oporuka..a nemam ih od koga nabaviti..

 

Da li mi netko od vas, ukoliko imate, može poslati na mail (nema nikakvih problema ako se zacrne osobni podaci koji se u oporukama nalaze)? Ili možda znate gdje na internetu mogu naći neke oporuke..? S tim da mi ne trebaju šablone kako napisati oporuku - koje se nalaze i u Crnićevoj knjizi, nego baš primjeri oporuka!

 

Eto, puno hvala! :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ilmatar je napisao:

Pozdrav! :)

 

Dakle situacija je sljedeća - da bih dobila željenu ocjenu iz stvarnog i nasljednog prava moram napisati 2 seminara.. E sad, prvi seminar je riješen, no za drugi seminar mi je tema - vrste oporuka.. Problem je u tome što moram nabaviti primjere oporuka..a nemam ih od koga nabaviti..

 

Da li mi netko od vas, ukoliko imate, može poslati na mail (nema nikakvih problema ako se zacrne osobni podaci koji se u oporukama nalaze)? Ili možda znate gdje na internetu mogu naći neke oporuke..? S tim da mi ne trebaju šablone kako napisati oporuku - koje se nalaze i u Crnićevoj knjizi, nego baš primjeri oporuka!

 

Eto, puno hvala! :)

 

odi na sud, traži suca koji radi na ostavinskim predmetima, pa zamoli suca neka ti iz spisa predmeta iskopira oporuku, reci da ti je to potrebno radi seminara.. ili pak odi kod javnog bilježnika pa njega zamoli..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija