Jump to content

1.stupanjsko vještačenje


dragi

Preporučene objave

danas sam bio kod 1.st.vještaka na pregledu,sa nalazima (F41.2,F45.0,F23.9,L40,H65.2,K29,M549)i potvrda dragovoljca branitelja.nakon 10-tak minuta pregleda,rekli su mi da sada odem kući i da će rješenje stići poštom na kućnu adresu.

ništa mi nisu dali da potpišem i još da dodam ja sam na bolovanju oko 1 god.,pao sam na psihologijsku obradu.

totalno sam zbunjen i ništa mi nije jasno ,molim da mi netko objasni;

šta mogu očekivati dalje i koliko dugo da dobijem rješenje?

:misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dragi je napisao:

danas sam bio kod 1.st.vještaka na pregledu,sa nalazima (F41.2,F45.0,F23.9,L40,H65.2,K29,M549)i potvrda dragovoljca branitelja.nakon 10-tak minuta pregleda,rekli su mi da sada odem kući i da će rješenje stići poštom na kućnu adresu.

ništa mi nisu dali da potpišem i još da dodam ja sam na bolovanju oko 1 god.

totalno sam zbunjen i ništa mi nije jasno ,molim da mi netko objasni;

šta mogu očekivati dalje i koliko dugo da dobijem rješenje?

:misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dragi je napisao:

dragi je napisao:

danas sam bio kod 1.st.vještaka na pregledu,sa nalazima (F41.2,F45.0,F23.9,L40,H65.2,K29,M549)i potvrda dragovoljca branitelja.nakon 10-tak minuta pregleda,rekli su mi da sada odem kući i da će rješenje stići poštom na kućnu adresu.

ništa mi nisu dali da potpišem i još da dodam ja sam na bolovanju oko 1 god.

totalno sam zbunjen i ništa mi nije jasno ,molim da mi netko objasni;

šta mogu očekivati dalje i koliko dugo da dobijem rješenje?

:misli:

:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?:-?

:-o da bi dobili neki odgovor ili pojašnjenje od forumaša, trebali bi si dati više truda od samog citiranja svoga posta uz izbacivanje iz citata rečenice za koju vam se uputio upit...naravno, niste obvezni odgovoriti na pitanja nekoga tko je odgovorio na vaš post(u najboljoj namjeri) ali držim da su moja pitanja a također i ono od buda1965 značajna za naša shvaćanja vašeg problema...i za odgovor ukoliko ga uopće i želite??? :dvoje::namiguje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Moje je mišljenje da će te dobiti rješenje da nije nastupila invalidnost odnosno nema uvjeta za mirovinu.

Mislim zato što vam nisu dali da potpišete ništa.

Ja kada sam bio prvi put isto tak prošao kao i vi sada i dalje lječenje u rješenju pisalo a drugi put rekao mi da što se njega tiče u mirovini sam i da potpišem papir a dalje bude kako odluči revizija.

 

Bok i sretno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja sam četiri (4) puta išao na PLP . Tri puta sam dobio rješenje " bolest u fazi liječenja " Tek četvrti put PLP je predmet proslijedio DLP .Sad , ako ste na bolovanju nedajte da vas skinu sa bolovanja i nakon 6 mj. opet tražite od svog liječnika da idete na PLP .Naravno uz kontinuirano liječenje , bolnice (može i dnevne )i dok ne dobijete f 43.1 i f 62.0 ne očekujte ništa . Iako na te šifre danas gledaju kao na prehladu ,bez njih nečete ništa napraviti. Kjučna stvar je biti STRPLJIV I UPORAN !!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija