Jump to content

3.5 grama marihuane


miillenium

Preporučene objave

Dobar dan!

Neki dan nam je policija nasla 3.5 grama trave na moru,inace sam iz zagreba,ja sam priznao da je moje i da frend i cura nemaju veze s tim.njih su pustili

a ja sam dobio potvrdu o privremenom oduzimanju predmeta i zaokruzeno je čl.218 st.8.

Jednom sam kaznjavan zbog pokusaja krađe motora s cim nisam imao veze a nikad zbog neceg slicnog!

Sad me zanima kakvu kaznu mogu ocekivati

E da,i otisli su u pretres apartmana BEZ naloga i da vlasnica apartmana to nezna,jel to sta pomaze?I zamnima me ocu li trebat u crikvenicu na sud,ili tu gdje zivim,u Zagrebu?

Puno hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala na odgovoru!

 

Oni su travu nasli kod mene,ali rekli su da moraju ic pregledat apartman posto smo mi bili na moru i uzeli su kljuc i otisli u apartman bez naloga,bez da vlasnica kuce to zna i razbacali stvari po sobi,znaci mi im nismo nista dopustili da idu bez naloga nego su sami otisli,pa me zanima jel ih mogu ja sta na temelju toga

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Policija može bez naloga pretresti stambeni prostor bez naloga ako sumnja da se u prostoru nalazi oružje, droga, osoba koja je počinila ili namjerava počiniti kazneno djelo, ili se u prostoru sakriva osoba koja to djelo namjerava počiniti, ili ga je počinila, te ako se u prostoru nalazi zatočena osoba..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

miillenium je napisao:

sad cu 19.

 

pa ako je prijava /kaznena/ išla za posjedovanje - čl. 173. st.1. KZ, vrlo velika mogućnost da bude odbačaj, tim više što si mlađi punoljetnik, gledajući količinu droge, vrstu, ljeto, more i te stvari

(pod uvjetom da nisi problematičan bio ranije, da nemaš prijava zbog kaznenih djela itd.)

jednako, ako je ovaj članak, prijava će se ustupiti u grad tvog prebivališta, zbog defektološke obrade koja se provodi u ovakvim slučajevima i onda ide odluka što s tom prijavom (i tobom naravno)

 

prekršajna prijava ide u sud mjesta gdje je prekršaj počinjen

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija