Jump to content

MULTANOVA i izvlačenje iz kolone


anonimno

Preporučene objave

Vozio sam prema Zg u koloni u kojoj su bila dva busa. U korenici su skretali za Macolu što znači da je cijela kolona usporila. Nakon 200 m od Macole polocija izvlači iz kolone mene, pušta auto GS pločica iza mene i nakon njega zaustavlja auto isto ZG oznaka. Policajac kaže da me uslikala multanova sa 65 km/h. Ja mu kažem ako sam ja napravi prekršaj da je onda i cijela kolona, tj. da je on napravio ugrožavanje osoba u prometu pošto tako zaustavlja. Mislim, ako su zaustavljali 200m od Macole, a radar je 150 m niže, zar sam u 50 m mogao doć na 65 km/h po snijegu?? Nakon toga na moje traženje da mi upiše temperatutru zraka (-7) on bahato kaže da se žalim i da neće(čitao sam negdje da uređaj ne radi na -10)... Imam li kakve osnove za žalbu?? BTW vani je hladan vjetar nosio snijeg tako da je možda bilo i hladnije. :-?:-?:-x

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pa vidi, nema puno mjesta teoretiziranju, ima li slike s tvojim autom i izmjerenom brzinom - to je to.

nema li je, ne mogu ti dokazati prekrsaj, nije mu multanova laser pa da moze biti siguran je li izmjerena tvoja brzina ili brzina nekog drugog iz te kolone.

u vezi temperature, pa da, ispod -10 ne smije mjeriti (radi uredjaj i ispod -10, ali mjeriti ne smiju), ali kazes da je bilo -7? ako ipak sumnjas, mozes traziti podatak od dhmz-a samo to kosta ko sam vrag.

btw, vjetar ti ne snizuje temperaturu zraka, samo stvara subjektivni dojam da je hladnije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija