Jump to content

Ratni stres II


cagart

Preporučene objave

Mrljavac...nije ti ovaj lokot na čast...nikog se nije vrijeđalo...nikog se nije prozivalo...ali ti izgleda čim bi netko od branitelja osim..."pravnog" gledišta iznio neko svoje mišljene o navedenoj temi i obrazložio to na svoj način...stavio bi lokot....pa ok kad si tako pravno potkovan ..pa što mi ne odgovoriš na teme ...pravno kad postavim na ovim stranicama...imaš pitanja gdje se treba stvarno pravno postavit...pa izvoli...biti ću ti jako zahvalan ako mi pravnim savjetom pomogneš....ili ako ti nejde stavi i ovdje lokot...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Cagart je rekao:

Mrljavac...nije ti ovaj lokot na čast...nikog se nije vrijeđalo...nikog se nije prozivalo...ali ti izgleda čim bi netko od branitelja osim..."pravnog" gledišta iznio neko svoje mišljene o navedenoj temi i obrazložio to na svoj način...stavio bi lokot....pa ok kad si tako pravno potkovan ..pa što mi ne odgovoriš na teme ...pravno kad postavim na ovim stranicama...imaš pitanja gdje se treba stvarno pravno postavit...pa izvoli...biti ću ti jako zahvalan ako mi pravnim savjetom pomogneš....ili ako ti nejde stavi i ovdje lokot...

 

 

Ako ti je namjera da se sa mnom "prepucavaš", onda si jako pogriješio.

 

O sebi i svom sudjelovanju u DR-u te invalidnosti i pravnoj potkovanosti neću pisati ništa (drugi stariji korisnici me bolje poznaju), a ja kao moderator, ako neću, nisam dužan niti moram na svaki post odgovoriti, niti se ubacivati u diskusije sve dok su u granicama pravila ponašanja ovog portala.

 

Ukoliko se nastavi i dalje pisati o nečemu što nema baš previše veze sa pružanjem pravnih informacija-savjeta, pojedinačnim prisjećanjima na neke događaje i epizode iz DR-a te emocionalno nekontrolirano pisanje litanija (vidim da su neki počeli pisati i o Černobilu), temu ćemo prebaciti u Caffe (pa ovdje kafenišite i iznosite svoje subjektivne stavove i gledišta) ili zaključati.

 

 

A ako smo kod potkivanja čini mi se da je netko od nas dvojice dobro potkovan, a ja nisam nikada bio potkivan.

 

2qn8aip.jpg;-)

 

 

Između nas dvojice je diskusija završila, a tema prebačena u Caffe.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija