Jump to content

kopirana administrativna zabrana


jasa1978

Preporučene objave

poštovani,ne znam da li sam na pravom podforumu ali nadam se da ce mi neko pomoci

zivim u BiH, bila sam jamac 2003.god i tada sam potpisala administrativnu zabranu na 76 KM, no međutim prije 2 mjeseca skinuta mi je rata kao jamcu 220 KM. u banci sam tražila dokumentaciju na osnovu koje su mi skinuli tu ratu i dobila sam drugu administrativnu zabranu na kojoj je iznos 220 KM (koju ja uopće nisam potpisala). uspoređujući te dvije zabrane ustanovila sam da su potpis i ovjera poslodavca identične na obadvije zabrane tj. na ovoj drugoj zabrani su fotokopirani. isto tako broj partije kredita je drugačiji. u banci kažu da su oni taj isti kredit ponovo obradili i da je zato drugi broj partije kao i iznos na administrativnoj zabrani. može li banka nešto tako zakonski napraviti ili da dignem tužbu protiv banke??

hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bilo bi veoma korisno i da se obratite prigovorom - pritužbom

 

Agenciji za bankarstvo FBiH

Koševo 3,

71000 Sarajevo,

Bosna i Hercegovina

 

ili

Agenciji za bankarstvo RS

Vase Pelagića 11a

78000 Banja Luka

 

Obratite se jednoj od ove dvije agencije zavisno od toga na kojem području se nalazi poslovnica banke koja Vam je "skinula" ratu- stavila administrativnu zabranu na primanja.

 

Citat o agenciji:

Agencija za bankarstvo FBiH je zakonski utemeljena radi unapređenja sigurnosti, kvaliteta i zakonskog poslovanja tržišno orjentiranog stabilnog bankovnog i mikrokreditnog sustava u FBiH.

Agencije će obavezno reagirati na Vašu pritužbu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija