Jump to content

sudar pod utjecajem


anonimno

Preporučene objave

u jedanaestom mjesecu 2003. skrivio sam prometnu nesreću pod utjecajem alkohola(1 promil).

prednjim dijelom svoga vozila udario sam u prednji dio vozila koje je imalo prednost na raskršću pri brzini ne većoj od 50km/h.ja sam bio jedina ozlijeđena osoba.sudski postupak je završio,ja sam proglašen krivim, platio sam kaznu i nisam se žalio na presudu.

sada nakon više od dvije godine nakon nesreće dobio sam obavijest od croatia osiguranja da sam im dužan isplatiti 32 tisuće kuna koje su oni isplatili osiguravateljskoj kući oštećenog 6 tisuća i na njegovo osobno ime 25 tisuća kuna.

da li imam pravo na žalbu i kada nastupa zastara?

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U svakom slučaju imate pravo uvida u predmete i utvrđenu visinu štete, pa ako Vam se nešto uičini pretjerano visoko utvrđeno možete se žaliti. Moj savjet je ipak tražiti od Croatie da Vam omogući plaćanje duga na rate ili smanjenje regresa iz ovih i onih osobnih razloga, obzirom da kod ovako utvrđenog alkohola u krvi vrlo vjerojatno gubite sudski spor, a nije nevažno da Vam kamate teku od dana kada je Croatia ispaltila.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija