Jump to content

promjena zakona o braniteljima


krusevo

Preporučene objave

A,šta se tiče navedene žene, sadašnje premijerke,ima li ko kakvu rič pohvale,npr.da je bila utjeha mnogim prognanicima i da su je dočekivali sa pljeskom jedinu od hdz,a.,te da je prisustvovala mnogim ekshumacijama hrvatskih ratnika,te da je kao ministrica bila suočavana sa brojnim braniteljima potencijalnim samoubojicama u bitkama za razna prava ,te da su u njenom vremenu doneseni najpovoljniji zakoni o hrv.braniteljima (ili se varam)?,da je odrješila ruke državnom odvjetniku i pozvala da prijavimo i lažne branitelje i ostale nepravilnosti,pa bi bolje bilo usmjeriti se u tom pravcu nego nju vriđati ,a ja čak mislin da bi joj tribalo dati podršku i biti taktičan te ukazivati na nepravde,kojim načinom bi se stekli uvjeti za povoljniji zakon,a ne samo destrukcijom.ima jedna stara izreka iz dalmacije:ne #### u teču iz koje ideš.(jedeš).Eto toliko,pozdrav svim istinskim braniteljima. :mir:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • Odgovora 411
  • Tema pokrenuta
  • Zadnji odgovor

najviše su sudjelovali

Pozdrav braniteljima,jake69 mislim da pišeš gluposti da hoče razotkriti lažne branitelje objavila bih registar, da je zakon o braniteljima dobar nebi bili u mirovini oni koji nisu rata ni vidjeli a pravi branitelji se vuku po sudovima ,zakonom im se zabranilo da se razbole, ona bila ministrica branitelja a šta je ona branila da ima tu čast.Opčenito politika njene stranke od osnutka je meni katastrofa daću samo jedan primjer ,primjer Franje koji je rekao da je Hrvatski narod #OOPS# sitnog zuba koliko afera je bilo,koliko je tu novaca otišlo, mislim da je bio cilj Franje razjebat Jugoslaviju doč na vlasti i pokrast Hrvatsku.Pozdrav pravim braniteljima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jake69 je napisa:

 

A,šta se tiče navedene žene, sadašnje premijerke,ima li ko kakvu rič pohvale,npr.da je bila utjeha mnogim prognanicima i da su je dočekivali sa pljeskom jedinu od hdz,a.,te da je prisustvovala mnogim ekshumacijama hrvatskih ratnika,te da je kao ministrica bila suočavana sa brojnim braniteljima potencijalnim samoubojicama u bitkama za razna prava ,te da su u njenom vremenu doneseni najpovoljniji zakoni o hrv.braniteljima (ili se varam)?,da je odrješila ruke državnom odvjetniku i pozvala da prijavimo i lažne branitelje i ostale nepravilnosti,pa bi bolje bilo usmjeriti se u tom pravcu nego nju vriđati ,a ja čak mislin da bi joj tribalo dati podršku i biti taktičan te ukazivati na nepravde,kojim načinom bi se stekli uvjeti za povoljniji zakon,a ne samo destrukcijom.ima jedna stara izreka iz dalmacije:ne #### u teču iz koje ideš.(jedeš).Eto toliko,pozdrav svim istinskim braniteljima

 

 

Jake69 (šeset idevet)

E sad još samo da je poljubiš u d..(neću reći gdje).

 

Uključi zvučnike pa vidi "du you hope-klope-cope......

(klikni na link)

 

 

Nekad se ponašala prema nama-braniteljima, recimo kao majka, ali sada kao sam stekao dojam da je kao maćeha.

 

Ne sekiraj se, bit će nam svima bolje kad tvoja (nažalost i naša) premijerka sa ovakvim engleskim uleti u uniju.

 

jes of skroz

 

 

Klikni i na ovaj link ako nisi siguran (odfitilji zvučnike):

 

 

Pozdrav svim braniteljima!

 

 

:-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

gujo,je si li ti usavršio engleski u izbjeglištvu ili ti je san raditi ono šta meni poručuješ ,kraljici, pa možeš gori koristiti razna prava. :palacdolje:

pola mog prošlog posta je izbrisano jer osjećam da su i na legalisu prisutni provokatori kojima su branitelji samo sredstvo da se dođe do podataka koje nemaju .Za korisnike legalisa bi predložia da osmisle pilot-projekt po uzoru na registar za koji se zdušno zalažu pa da se ode vidi ko sa kakvim ratnim učešćem može vriđati svakoga i kako bi registar izgleda,možda se po tom napravi novi zakon.poštovani branitelji prisjetite se knjige "Sve moje bitke"pok.gen.Janka Bobetka,čovjek napisa istinu,sve navea konkretno i vojne položaje i postrojbe ,i šta se desilo?,haag sazna puno više nego šta ga se tiče,i to koristi protiv naših gori ,a oni se sad tribaju opravdavati .Laku noć :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ma ljudi moji ja ne mogu vjerovati koliko bivših boraca više vjeruje njima nego svojim očima i ušima, pa ko im je toliko mogao isprati mozak i kakav je to deterdžent :misli: , ili su to jednostavno ti lažnjaci pa se** li ga se** 8-) jer da nas je bilo 500.000, stigli bi pješke i bez oružja makar do soluna... :palac: pozdrav pravima!!! :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

sležem se s vama gospodine da je sadašnja premijerka učinila i mnoge dobre stvari ali ja sam HRVI i zamjeram joj to što se na žalost pršvercalo jako puno onih koji su bili zapovjednici policijskih postaja npr. u varaždinu i nisu nikada bili na fronti a svoje policajce su tamo slali i na osnovu njih dobili svi statuse HRVI (ispričavam se ztapovjednicima koji su bili na fronti jer njih se to ne tiče a u Varaždinu nisam nikada bio samo sam naveo banalni primjer) jer ratni zapovjednici koji su bili na fronti na žalost izjednačeni su s onima koji tamo nikada nisu bili.te mirovine se kraću oko 10 000 kn i znam o čemu pričam jer ih nekoliko poznam ali nije na meni da to riješavam. ja samo mogu istresti svoju žuč. dakle dozvolila je previše takvih sumnjivih predmeta tj. mirovina a sad uzima nama svima koji smo podizali kredite i sagradili svoje živote oko danih nam mirovina i sad sam u nemogućnosti redovitog otplaćivanja i svima nam dozvoleni minusi na tekućima padaju za koju tisućicu a nemoguće ih je podmiriti. više desetljeća borce NOB-a nitko nije dirao a nas se sad blati i skida do gola,e pa više mi se sviđala kao ministrica nego kao premijerka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To što si rekao je potpuno točno. Ali takve stvari se pričaju (i slični primjeri) na ulici,u kafićima,u psihijatrijskim čekaonicama, kao i na forumima poput Legalisa. Onda je prosto za nevjerovati da vlada. odnosno premijerka ne zna za takve nepravilnosti (blago rečeno). Drugo je pitanje da li se hoće, može i SMIJE nešto poduzeti po tom pitanju. Poglavito mislim na objavu registra branitelja, korektne revizije (bar pokušaj pravičnosti) braniteljskih mirovina, upravo iz tih razloga (primjera) koje si spomenuo !! :blabla::sudac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Crna_Guja je napisao:

 

 

 

Nekad se ponašala prema nama-braniteljima, recimo kao majka, ali sada kao sam stekao dojam da je kao maćeha.

 

Pozdrav svim braniteljima!

 

 

:-D

 

Aeeee, XX!

Ali znaš, bila je kao majka dok su trebali glasovi, ne samo ona, i ostali na vlasti nisu ništa bolji. Poslije, zar je bitno? ;-)

 

 

 

Btw...ne rade mi zvučnici na poslu :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.




×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija