Jump to content

hitno pomoć-obiteljsko pravo!!roditeljska skrb


ivana251

Preporučene objave

tražim odvjetnika-pravnika koji ima iskustva u obiteljskom zakonu.moj slučaj je da je presuda za kazn.djelo zlostavljanja mlt.djeteta - nije kriv,za mene nije pokretano - nema materijalnih dokaza,također i prekršajno - nije kriv.susreti se ne odvijaju već tri god.(dijete-otac) dijete(9.god) ne želi viđati oca,također ima trajno narušeno psih.zdravlje zbog dugotrajne izloženosti nasilju.trebamo pomoć oko rješavanja pitanja o oduzimanju roditeljske skrbi kako bi mogli nastaviti normalan život,jer on i dalje vrši pritisak preko prijatelja i uhodi nas.mi smo u zagrebu,a on u drugom gradu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bilo bi dobro u vašem slučaju kako vi opisujete vaš problem potražite stručnu pomoć koe će vas dalje upućivati gdje to bude potrebno a nakon toga možda onda ako zato ima prostora zatražiti svoju pravnu zaštitu neisključujući niti mogućnosti da potražite odvjetnika preko kojeg bi svoja prava ostvarili.stručne službe

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sve stručne službe su uključene ili su bile uključene.od czss,psih.bolnice za dijecu i mladež,provedena su psih.vještačenja nad svo troje,kontaktirana sva resorna ministarstva i pravne službe,krizni centar,centar za žrtve nasilja,centar za ljudska prava itd.zadnji savjet je bio pokretanje privatne tužbe.zbog tog tražim odvjetnika s iskustvom u obiteljskom pravu.hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija