Jump to content

kamate na isplaćenu razliku plaće


kira

Preporučene objave

Isplaćena mi je razlika plaće temeljem priznatog bolovanja,(100 %)od strane HZZO, razlika mi je isplaćena za razdoblje 1994-1996. ali tek 2006.

Zatjv HZZO za priznavanje 100 % bolovanjan uputio sam 1997.g,razlog kašnjenja u isplati je ne "usklađeost" između mog poslodavca i HZZO.

Kamate su mi obračunate i isplaćene od 2002. g, kada su se moj poslodavac i HZZO, "dogovorili". Ja tražim da mi se kamate obračunaju i isplate od 1994.g, od kada sam na bolovanju i od kada mi je isplaćena razlika-glavnica-stvarna neto plaća.

Molim vaše mišljenje i savjet.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kira je napisao:

Isplaćena mi je razlika plaće temeljem priznatog bolovanja,(100 %)od strane HZZO, razlika mi je isplaćena za razdoblje 1994-1996. ali tek 2006.

Zatjv HZZO za priznavanje 100 % bolovanjan uputio sam 1997.g,razlog kašnjenja u isplati je ne "usklađeost" između mog poslodavca i HZZO.

Kamate su mi obračunate i isplaćene od 2002. g, kada su se moj poslodavac i HZZO, "dogovorili". Ja tražim da mi se kamate obračunaju i isplate od 1994.g, od kada sam na bolovanju i od kada mi je isplaćena razlika-glavnica-stvarna neto plaća.

Molim vaše mišljenje i savjet.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija