Jump to content

Blagdan svih svetih/dan mrtvih :)


Omerta_man

Preporučene objave

Današnjim tempom života često nevidimo i ne osjećamo one nama najdraže oko sebe, i te male sitne stvari bez kojih nemožemo živjeti.

Eto danas sjedim za kompjuterom i prisjetim se nekih meni dragih osoba koje su dale život za ovu našu državu, koje su mi omogućile da imam internet, da imam rješeno stambeno pitanje, da imam normalan život.

 

Smrt je dio našeg života, i lijepo se prisjetiti preminulih što nam ujedno pokazuje da život ide dalje i da trebamo gledati u budućnost.

ZAto radujmo se životu i živimo ga punim plućima, jer bi to htjeli naši dragi, koji nas čekaju sa druge strane....

 

jednom čitajući Qur'an muhamed a.s. veli:....znam kad ću udahnuti ali kad ću izdahnuti neznam....što me se jako dojmilo, kao katolika makar su mi sve religije iste...

uglavnom da ne duljim sretan vam blagdan svih svetih i sjetite se ne samo najbližih nego i onih koji su krvarili da mi nebi.

 

Pater noster,

qui es in cælis,

sanctificetur nomen tuum;

Adveniat regnum tuum.

Fiat voluntas tua,

sicut in cælo et in terra.

Panem nostrum quotidianum da nobis hodie.

Et dimitte nobis debita nostra,

Sicut et nos dimittimus debitoribus nostris,

Et ne nos inducas in tentationem;

Sed libera nos a malo. Amen

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija