Jump to content

Komentirajte jučerašnji Mesićev posjet Sinju


juante

Preporučene objave

rubens je napisao:

Legalis - pravni portal je elektronička publikacija za pravo i pravna pitanja s misijom informirati i okupljati pravnu zajednicu te stvoriti trajnu bazu pravnih informacija javno dostupnu svima.

 

Osvrt na post

 

Ako malo bolje pregledate forum,uočiti ćete da je postavljena tema pod kategorijom "caffe",također da se na forumu pod ostalim temama ne piše sve o upravno-pravnim poslovima,savjetima,Zakonima.

 

Ako je nekoga zasmetalo,a smatram da nebi trebalo jer je post postavljen pod caffe (rasprave o svemu)obrisao sam i postaviti ću ga ponovno u drugačijem obliku! :bjezi:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

 

Ako je nekoga zasmetalo,a smatram da nebi trebalo jer je post postavljen pod caffe (rasprave o svemu)obrisao sam i postaviti ću ga ponovno u drugačijem obliku! :bjezi:

 

Ma ne, al u čemu je poanta, pa bez obzira na sve kaj veliš, pa ko u ova vremena ima još volje raspravljati o takvim stvarima. Ajmo si ovdje pomoći gdje si pomoći možemo, a ovo ostavimo svakome da kad za to dođe vrijeme zaokruži broj ispred imena prema vlastitoj prosudbi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

rubens..to nisu rasprave nego konstatacije ;-)

 

rezmišljam kako nakon toliko godina, i same činjenice da povijest pišu pobjednici netko ima takve izjave pa si mogu slobodno protumačiti da je po navodima karikirano-jedan ubojica čistiji od drugoga. Mislim....

 

Što bi bilo da je fašizam preživio i poživio na mjestu antifašizma, onda navedene spomen ploče nebi bilo, nego bi dotični bio zločinac, a netko drugi junak...Bitno je tko je tu i čast i poštovanje onima koji su bili..

 

Zamjerka je ta što se poštovani predsjednik pojavljuje više na takvim skupovima vezanima uz 2.svjetski rat, a manje na onima vezanim uz Domovinski...

 

Što je uopće ispravo i čisto?!

 

U svakom slučaju..no further comment...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija