Jump to content

Tema ujedinjenje svih braniteljskih udruga


CheKirac

Preporučene objave

Evo da pokrenem temu koja je postala aktualna u zadnjih nekoliko tjedana, od kad se vrti ovaj novi zakon o braniteljima, ali i ranije.Budući da su se naše najjače Udruge razišle u svojim stajalištima oko političkih pitanja,koja su danas aktualna(mislim na HVIDR-e i izbore u Udruzi Drgovoljaca domovinskog rata)dali bi bilo pametno da preko foruma pokrenemo inicijativu za potrebom udruživanja udruga u jednu , na nivou RH koja bi zastupala interese svih branitelja.Mislim da bi bilo pragmatično, ali i financijski jako efikasno za građane ove zemlje da neplaćaju iz proračuna 15 udruga već samo jednu.Što mislite, i dajte prijedloge.Pozdrav svim braniteljima diljem Lijepe naše.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

CheKirac je napisao:

Evo da pokrenem temu koja je postala aktualna u zadnjih nekoliko tjedana, od kad se vrti ovaj novi zakon o braniteljima, ali i ranije.Budući da su se naše najjače Udruge razišle u svojim stajalištima oko političkih pitanja,koja su danas aktualna(mislim na HVIDR-e i izbore u Udruzi Drgovoljaca domovinskog rata)dali bi bilo pametno da preko foruma pokrenemo inicijativu za potrebom udruživanja udruga u jednu , na nivou RH koja bi zastupala interese svih branitelja.Mislim da bi bilo pragmatično, ali i financijski jako efikasno za građane ove zemlje da neplaćaju iz proračuna 15 udruga već samo jednu.Što mislite, i dajte prijedloge.Pozdrav svim braniteljima diljem Lijepe naše.

 

To bi bilo najpametnije da nas više komunisti i udbaši ne slabe i vuku nas za nos kako hoće...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Podržavam pokretanje CheKirac-ove inicijative. Nažalost ovdje rijetki vide šumu od stabla. Već sam u više navrata o tome pisao i smatram da je to jedini dugoročni spas za očuvanje SVIH braniteljskih interesa. Grickaju malo-pomalo, metodom sitnih koraka. Ako ovako ostane svi ćemo doći na red. Valjda će ostati samo subnor kojih ionako ima više nego nas??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija