Jump to content

Pravila Legalis foruma


juante

Preporučene objave

Juante je napisao u podforumu prava branitelja (tema je iz razloga što nema nikakve veze sa forumom "Prava branitelja" premještena i nevidljiva za korisnike):

Šokantno!!!

U časopisu "Arena" broj:2552 od 11.11.2009.na stranicama 52 i 53,šokantni članak!!

"Vođa srpske pobune u Zapadnoj slavoniji želi na Pantovčak"

"Veljko Đakula ušao je u povijest kao prvi srbin koji je istaknuo predsjedničku kanditaturu u Hrvatskoj,a jedan od aduta mu je braniteljski status koji bi dao svim borcima bivše SAO Krajine"

 

izvor: arena br....editiran citat

 

P.S. Ako netko zna kako da stavim skenirane stranice na ovaj portal,nek napiše,pa da narod čita idiotarije.

 

Eto, dali se tu radi o namjernom kršenju pravila foruma,drskosti ili nečem drugom od strane autora cijelog citiranog teksta, nemam pojma ali skrenuo bih pažnju da idiotarijama nema mjesta u podforumima gdje se nalaze pravne informacije.

U Caffeu postoji tema "Biseri" za viceve i slično.

 

Kako se samo rodila takva briljantna ideja da se skenirani dio (članak) takvog sadržaja istoimenog tjednika ovdje objavljuje bez dozvole uredništva Arene (autora) i uredništva ovog portala?

 

2duef4.jpg

 

 

 

 

Za fikusa:

 

Svoje morbidne i zlonamjerne tekstove na račun branitelja koji su izvršili suicid zadrži za sebe.

Ako već negdje moraš da "provališ" to što misliš već sam ti jednom napisao negdje u podforumima da takvo svoje mišljenje slobodno izneseš u bilo kojoj braniteljskoj udruzi ili svrati u HVIDR-u gdje će te dečki sa razumijevanjem saslušati.

 

Prethodno obuj kvalitetne adidaske ili sprinterice. Vjerojatno će ti zatrebati jer ćeš imati srdačan ispraćaj iz spomenutih udruga.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mrljavac je napisao:

 

 

Eto, dali se tu radi o namjernom kršenju pravila foruma,drskosti ili nečem drugom od strane autora cijelog citiranog teksta, nemam pojma ali skrenuo bih pažnju da idiotarijama nema mjesta u podforumima gdje se nalaze pravne informacije.

U Caffeu postoji tema "Biseri" za viceve i slično.

 

Kako se samo rodila takva briljantna ideja da se skenirani dio (članak) takvog sadržaja istoimenog tjednika ovdje objavljuje bez dozvole uredništva Arene (autora) i uredništva ovog portala?

 

2duef4.jpg

 

 

Slažem se sa moderatorom,samo sam se osvrnuo na nekoga tko nije baš dobrodošao na Pantovčak (a neće) i njegov "glavni adut" priznavanje braniteljskih prava borcima SAO Krajine,što iziskuje velike promjene u ZOPHBDR,zar to nema veze sa pravom? Izmjena Zakona? Ako nema,ja stvarno neznam što onda ima,također se osvrćem na mnoštvo postova na forumu koji apsolutno nema nikakve veze sa pravom i Zakonima.Priznajem da sam izletio sa postavljanjem skeniranog materijala,ali i dalje sam zbunjen zbog teme koja je zaključana.Korisnici imaju pravo znati o nekakvim nelogičnim istupima pojedinaca koji bi mjenjali "sveti" Zakon.

 

Toliko od mene.

 

P.S. Ukoliko moderatori žele,"izvući" ću postove koji nemaju baš nikakve veze sa pravom i ne dodiruju se nikakvog Zakona u RH,te ih objaviti,naravno uz njihov pristanak.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija