Jump to content

ovrha na automobil


frogy

Preporučene objave

Zbog neplaćenog poreza i doprinosa iz vremena kad sam imala obrt, porezna mi je "sjela" na novi auto, koji moram otplaćivati još 6 godina. Do tada je knjižica vozila u banci. Ono što mene zanima je što se događa nakon 6 godina? Oni uzmu auto i ostatak duga još naplaćuju? Može li to ići u zastaru?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

frogy je napisao:

Zbog neplaćenog poreza i doprinosa iz vremena kad sam imala obrt, porezna mi je "sjela" na novi auto, koji moram otplaćivati još 6 godina. Do tada je knjižica vozila u banci. Ono što mene zanima je što se događa nakon 6 godina? Oni uzmu auto i ostatak duga još naplaćuju? Može li to ići u zastaru?

 

Porezna u pravilu stavlja samo zabilježbu zabrane otuđenja vozila do otplate poreznog duga, naravno ako vozilo nije opretečeno kreditom mogu ga i zaplijeniti alo to vrlo rijetko rade jer dužnicu uglavnom pomalo plačate. Vi imate kredit još 6 godina za otplatu automobila i pokušajte sa poreznom dogovoriti dinamiku otplate duga i možda ga do tada otplatite.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija