Jump to content

ovrha


kids

Preporučene objave

obrtnik sam od 2000g.obrt sam zatvorio u 01.09.2009,sa velikim dugom od 300tis.kn,iz porezne up.mi je stigla ovrha na motorna vozila.zanima me ako mi neko moze pomoći i reći dali ovrha može doći i na kuću jer je na meni.i dali se može napravit neka min.uplata mjesečno jer sam dobio mirovinu invalidsku od 4000kn.hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kids je napisao:

obrtnik sam od 2000g.obrt sam zatvorio u 01.09.2009,sa velikim dugom od 300tis.kn,iz porezne up.mi je stigla ovrha na motorna vozila.zanima me ako mi neko moze pomoći i reći dali ovrha može doći i na kuću jer je na meni.i dali se može napravit neka min.uplata mjesečno jer sam dobio mirovinu invalidsku od 4000kn.hvala

 

Buduči da ste obrtnik, a obrtnik je fizička osoba i odgovara svom svojom imovinom za nastalo dugovanje. Porezna uprava vam se može upisati i na nekretninu koje sta vlasnik.

Otiđite u nadležnu poreznu upravu i dogovorite se koliko mjesečno možete otplačivati i ne bi trebalo biti problema. Njima je najbitnije da se dug pomalo namiruje. Probajte se dogovorit eventualno oko otpisa dijela kamata nakon otplate glavnice.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Darovni ugovor možete napraviti no porezna uprava če ga sigurno osporavati i proglasiti ništavnim. Osim ako napravite dobar dogovor sa poreznom upravom o otplati dugovanja i ovisno o to me koliko iznosi porezno dugovanje? Spomenuli ste 300 tisuća kuna no vjerujem da nije toliki dug prem poreznoj. Ukoliko je visina duga otprilike u vrijednosti automobila na koje su vam stavili zabilježbu onda neče ni iči sa zabilježbom na vašu nekretninu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija