Jump to content

Dionice HRVI-razlika u %


Sova1

Preporučene objave

Duro sve pet.

Jedan gledatelj je bio konkretno pitao dotičnog gospodina ima li pravo na te dionice s privremenim rješenjem ili mora čekati da mu status bude riješen trajno, na što je ovaj odgovorio da je potrebno konačno rješenje, tj drugostupanjsko, a koje može biti i privremeno, te da on ukoliko ima drugostupanjsko rješenje (koje je konačno) ima pravo podnijeti zahtjev za dodjelu dionica.

Sada možda ovi u Hrvatskom fondu za privatizaciju možda brkaju pojam konačno od trajnog, jer konačno rješenje u postupku je nešto drugo od trajnog rješenja.

Ili možda svjesno "brkaju" tu razliku. :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ime prezime

adresa

 

HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU

SEKTOR UPRAVLJANJA

ODJEL ZA DODJELU DIONICA

IVANA LUCIĆA 6, ZAGREB

 

datum

 

 

Predmet: zahtjev za dodjelu dionica bez naplate

-dostavlja se,

 

Molim vas da mi iz portfelja vašeg fonda odobrite dodjelu razliku dionica bez naplate.

Priznat mi je status HRVI (xxx) skupine, sa xxx% oštećenja organizma.

Molbi prilažem ovjereni preslik drugostupanjskog rješenja o statusu HRVI i preslik osobne iskaznice.

 

S poštovanjem,

 

 

JA

potpis

 

presliku ovjeravaš u uredu za obranu i sve pošalješ poštom sa povratnicom

 

 

Za kredit možeš u bilo koju banku kao i svaki drugi građanin, a ja bih ti preporučio Erste banku (daju i do 10 godina gotovinske gredite bez jamaca uz uvjet da dobivaš preko njih mirovinu).

Ako tražiš veći iznos i budeš htio dići kredit bez jamaca, trebat ćeš sklopiti životno osiguranje, a tu bi moglo biti problema ukoliko si obolio od PTSP-a.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 godina kasnije...
ime prezime

adresa

 

HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU

SEKTOR UPRAVLJANJA

ODJEL ZA DODJELU DIONICA

IVANA LUCIĆA 6, ZAGREB

 

datum

 

 

Predmet: zahtjev za dodjelu dionica bez naplate

-dostavlja se,

 

Molim vas da mi iz portfelja vašeg fonda odobrite dodjelu razliku dionica bez naplate.

Priznat mi je status HRVI (xxx) skupine, sa xxx% oštećenja organizma.

Molbi prilažem ovjereni preslik drugostupanjskog rješenja o statusu HRVI i preslik osobne iskaznice.

 

S poštovanjem,

 

 

JA

potpis

 

presliku ovjeravaš u uredu za obranu i sve pošalješ poštom sa povratnicom

 

 

Za kredit možeš u bilo koju banku kao i svaki drugi građanin, a ja bih ti preporučio Erste banku (daju i do 10 godina gotovinske gredite bez jamaca uz uvjet da dobivaš preko njih mirovinu).

Ako tražiš veći iznos i budeš htio dići kredit bez jamaca, trebat ćeš sklopiti životno osiguranje, a tu bi moglo biti problema ukoliko si obolio od PTSP-a.

 

 

da li ova adresa vrijedi još uvijek ili se u ovih nekoliko godina od ove objave promjenila ..hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

DOBIO RJEŠENJE ZA DIONICE !

 

Šta sada ???

 

Danas sam dobio rješenje za dionice,

49 dionica trgovačkog društva Belje d.d.-nominalne vrijednosti 100 kn po dionici ( ukupno 4900 kn )

5 dionica trgovačkog društva HUP-Zagreb d.d-nominalne vrijednosti 400 kn po dionici ( ukupno 2000 kn )

50 dionica trgovačkog društva RIZ-ODAŠILJAČI d.d - nominalne vrijednosti 370 kn po dionici ( 18500 kn )

 

Ukupno u nominalnoj vrijednosti od 25.400 kn

 

Da li mogu i gdje isto unovčiti i vidjeti koliko se za isto zaista može dobiti novaca ??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

DOBIO RJEŠENJE ZA DIONICE !

 

Šta sada ???

 

Danas sam dobio rješenje za dionice,

49 dionica trgovačkog društva Belje d.d.-nominalne vrijednosti 100 kn po dionici ( ukupno 4900 kn )

5 dionica trgovačkog društva HUP-Zagreb d.d-nominalne vrijednosti 400 kn po dionici ( ukupno 2000 kn )

50 dionica trgovačkog društva RIZ-ODAŠILJAČI d.d - nominalne vrijednosti 370 kn po dionici ( 18500 kn )

 

Ukupno u nominalnoj vrijednosti od 25.400 kn

 

Da li mogu i gdje isto unovčiti i vidjeti koliko se za isto zaista može dobiti novaca ??

kad si poslao rješenje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

E moj kompa,bar si ti snalažljiv "dečko",daj ukucaj u google.hr "brokeri" i biraj......za prodaju dionica ti treba pin i možeš ih prodati telefonom ili netom a za info kolko ustvari je tržišna cijena tvojih dionica "prošnjofaj malo na http://limun.hr/main.aspx?id=18 ima i drugig stranica (google čuda radi) i onda dok vidiš kolko ustvari je razlika od nominalne i tržišne cijene ,budeš se malo spustil na zemlju...

 

.....ja ti savjetujem da odmah prodaš (iz mog iskustva) ali ti možeš i čekat da se cijene navedenih dionica porastu,,,hehhehe,prije se budu spustile.....ugodan dan!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

E moj kompa,bar si ti snalažljiv "dečko",daj ukucaj u google.hr "brokeri" i biraj......za prodaju dionica ti treba pin i možeš ih prodati telefonom ili netom a za info kolko ustvari je tržišna cijena tvojih dionica "prošnjofaj malo na http://limun.hr/main.aspx?id=18 ima i drugig stranica (google čuda radi) i onda dok vidiš kolko ustvari je razlika od nominalne i tržišne cijene ,budeš se malo spustil na zemlju...

 

.....ja ti savjetujem da odmah prodaš (iz mog iskustva) ali ti možeš i čekat da se cijene navedenih dionica porastu,,,hehhehe,prije se budu spustile.....ugodan dan!

 

Evo sam stupio u kontakt s jednim brokerom.

Moram čekati taj pin još koji dan pa ču ih prodati odmah.

Izračunao sam , onako odokativno sam da im je tržišna vrijednost oko 12.300 kn

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija