Jump to content

Ovrha - nezapolsena osoba, bez nekretnina!?


Ledolina

Preporučene objave

Imam problem (kao i svi ovdje!) - banka mi se prijeti (vec drugi put) ovrhom zbog nepodmirenja dugovanja na poslovnoj kartici za obrt koji je zatvoren pocetkom godine. Radi se o povelikom dugu (oko 18 tisuca kn) koji je meni nemoguce za namiriti jer ne radim od kad je obrt zatvoren, a posto zivim kod roditelja, nemam nikakvu nekretninu u svom posjedu. Moj suprug isto nema nikakvih nekretnina, jedino ima auto na sebi i more kredita. ŽInteresira me sto se sve moze dogoditi? Moze li moj suprug izgubiti auto zbog mog duga? Iznimno me strah i u panici sam, pa vas molim da mi brzo odgovorite ako itko ima ikakve informacije! :panika:

Zahvalna Ledolina...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ledolina je napisao:

Imam problem (kao i svi ovdje!) - banka mi se prijeti (vec drugi put) ovrhom zbog nepodmirenja dugovanja na poslovnoj kartici za obrt koji je zatvoren pocetkom godine. Radi se o povelikom dugu (oko 18 tisuca kn) koji je meni nemoguce za namiriti jer ne radim od kad je obrt zatvoren, a posto zivim kod roditelja, nemam nikakvu nekretninu u svom posjedu. Moj suprug isto nema nikakvih nekretnina, jedino ima auto na sebi i more kredita. ŽInteresira me sto se sve moze dogoditi? Moze li moj suprug izgubiti auto zbog mog duga? Iznimno me strah i u panici sam, pa vas molim da mi brzo odgovorite ako itko ima ikakve informacije! :panika:

Zahvalna Ledolina...

 

Banka može pokrenuti ovršni postupak i pošto ste nezaposleni nema se otkuda naplatiti pa može iči na zapljenu pokretnina (popis stvari koje nađu u vašem stanu tj. na adresi kojo živite). No uglavnom se tako nemože naplatit. Za ostalo ako vas zanima javite se na PM.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pokretanje ovrsnog postupka je najavljeno za 21/12/09, pa do tada cemo vidjeti. Mozda bih trebala kontaktirati banku da vidim nekakav eventualni reprogram, ali sumnjam da bi i pristali s obzirom na (ne)radno stanje.

Kako oni mogu dokazati sto je u kuci moje, a sto nije? :-?

Sve cime se i koristimo u kuci je ili roditeljsko (tv, frizider i sl.) ili je kupio moj muz...

Sve mi je ovo vrlo novo, pa se nadam da se ne ljutite sto vas gnjavim prekomjernim pitanjima. Vjerujte, voljela bih da o tome nista ne moram ni znati, ali tako je kako je...

Hvala na prvim informacijama, uspjela sam prespavati noc bez prevelikih grcenja u stomaku...

:hvala:

Ledolina

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ledolina je napisao:

Pokretanje ovrsnog postupka je najavljeno za 21/12/09, pa do tada cemo vidjeti. Mozda bih trebala kontaktirati banku da vidim nekakav eventualni reprogram, ali sumnjam da bi i pristali s obzirom na (ne)radno stanje.

Kako oni mogu dokazati sto je u kuci moje, a sto nije? :-?

Sve cime se i koristimo u kuci je ili roditeljsko (tv, frizider i sl.) ili je kupio moj muz...

Sve mi je ovo vrlo novo, pa se nadam da se ne ljutite sto vas gnjavim prekomjernim pitanjima. Vjerujte, voljela bih da o tome nista ne moram ni znati, ali tako je kako je...

Hvala na prvim informacijama, uspjela sam prespavati noc bez prevelikih grcenja u stomaku...

:hvala:

Ledolina

 

Nemogu vam plijeniti stvari koje su vam neophodne za svakodnevni život kao štednjak, hladnjk, perilica itd.

Uglavnom nemogu vam zaplijenit ništa što bi njih zanimalo i čime bi se mogli naplatiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija