Jump to content

P R I K R I V A N J E


zalosna

Preporučene objave

Dobar dan,

 

Molila bi dobro potkovane znanjem da mi pomognu oko mog d.O.o-a.

 

Imam d.O.o već 5 godina, na koji sam nagomilala duga za poreznu, mirovinsko i prema nekim kupcim,a ukupno 400.000 kn.

 

Majka sam dvoje maloljetne djece tj. jedno beba , a drugo curica koja je tek krenula u školu.

 

Nemam imovine na sebi.

 

Pitam Vas dali postoji mogučnost da se krijem od poštara tako da ne dobijem plavu kuvertu.

Tj. da porezna tj dražava sama silom zakona zatvori firmu bez obzira na moje ne pojavljivanje na njihove pozive.

 

Dalje, ukoliko to i učinim, kada je zastara progona i kada se mogu smatrati slobodnom da se mogu kretati po gradu.

 

Možda Vam je ovo smiješno i bezobrazno s moje strane, ali ja ne vidim izlaza kao direktorica svoje firme.

 

Unaprijed zahvalna za odgovor.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovana !

 

Izabrali ste najgori način rješavanja problema .Vi se trebate truditi da dokažete da Vam namjera nije bila prevara , nesavjesno poslovanje i sl. jer navedeno predstavljaju

kaznenA DJELA .Firma kada je duže vremena u blokadi , direktor ima

obvezu pokrenuti stečaj to u slučaju kada ne može izvršavati svoje obveze i nema sredstava za namirenje vjerovnika. Radi djece trebate tražiti pomoć i riješiti problem na civilizirani način .Možda je za neke obveze i nastupila zastara .Jedan dobar knjigovođa trebao bi utvrditi pravo stanje.Uhvatite se posla , ne bježite ,niste jedini dužni , prije zatvaranja firme pokušajte ju prodati ,ako ima osnovnih sredstava , prostor

itd.

 

Pozdrav i sretno , nije sve propalo ,radujte se djeci ,a mirovinsko neka čeka i naši umirovljenmici čekaju 8 godina dug .

 

Pozdrav !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija