Jump to content

ovrha sa plaće na tekući račun- molim pomoć HITNO!!


sutke

Preporučene objave

bok

molim nekog da mi odgovri na par pitanja u vezi ovrhena sa plaće na TEKUĆI RAČUN.

 

Trenutno imam ovrhu na plaću , prestajem raditi za 2 mjeseca a ta ovrha nije isplaćena izdaleka i pratit će me.

1.zanima me dali će mi nakon zadnje plaće odmah sjesti na tekući račun (koji je u minusu do kraja) no dobivat ću sa burze neku naknadu?

2. koji zakonski vremenski period mora proći dok ovrhovoditelj može prebaciti ovrhu sa plaće na tekući?

 

3. da li je taj postupak legalan i tko ga odobrava?

 

4.ako ovrhovoditelj ne zna za tek otvoreni tekući račun da li može brzo saznati za njega?

 

5. može li se zakonski izbjeći to terećenje po ocrsi na tekući račun?

 

:-(

 

hvala na stručnom odgovoru!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

sutke je napisao:

bok

molim nekog da mi odgovri na par pitanja u vezi ovrhena sa plaće na TEKUĆI RAČUN.

 

Trenutno imam ovrhu na plaću , prestajem raditi za 2 mjeseca a ta ovrha nije isplaćena izdaleka i pratit će me.

1.zanima me dali će mi nakon zadnje plaće odmah sjesti na tekući račun (koji je u minusu do kraja) no dobivat ću sa burze neku naknadu?

2. koji zakonski vremenski period mora proći dok ovrhovoditelj može prebaciti ovrhu sa plaće na tekući?

 

3. da li je taj postupak legalan i tko ga odobrava?

 

4.ako ovrhovoditelj ne zna za tek otvoreni tekući račun da li može brzo saznati za njega?

 

5. može li se zakonski izbjeći to terećenje po ocrsi na tekući račun?

 

:-(

 

hvala na stručnom odgovoru!!

 

Postavili ste dva puta isti post i pitanje.

 

Novčana naknada sa osnove privremene nezaposlenosti je izuzet iz ovrhe i nemože se plijeniti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija