Jump to content

PZ Osatina


Chewbacca

Preporučene objave

malaplava je napisao:

ja sam bila u drugom krugu, a treći bi trebao biti idući tjedan...ako nešto saznaš javi...

Malaplava jel znaš tko je prošao u drugi krug? Da li su u drugi krug prošle osobe samo s pravosudnim ispitom ili je bilo i osoba koje su prošle i bez pravosudnog i odakle je bilo najviše ljudi u drugom krugu?

Ja sam se nadao prolasku u drugi krug zbog toga što sam završio pravo za samo pet godina i što sam iz Đakova, ali nisam prošao.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Leontina27 je napisao:

jer zna netko zasto je dala otkaz jer i ja sam bila u njih 14 za razgovor!

Čuo sam da je dala otkaz (mislim da je iz VK) zbog toga što je mislila da u Osatini neće moći puno naučiti i steći iskustva.

Ovo će pitanje možda zvučati čudno no da li je u drugom krugu od vas 14 bilo muškaraca?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

Vjeruj, ako je istina ono sto sam ja cuo, imala je dobar razlog. Ugl cuo sam da ovi koji su primljeni u neke staklenike nisu bas zadovoljni uvjetima. Ima ljudi koji vec par mjeseci rade neprijavljeni, uvjeti za rad su katastrofalni: radi se 7 dana u tjednu od 6 ujutro do 15h, bez slobodnog dana znaci u tjednu, na radnike se izderavaju, zabranjeno je razgovaranje jednih s drugima, zabranjeno je imati mobitel uza se, da napomenem kako je na wc dopusteno ici samo u periodu kada je pauza za objed, radnicima se govori da su niza vrsta, psovke su od Boga i Isusa pa na dalje, moraju kupovati od njih smece od prozvoda koje ne prodaju trgovinama,a u protivnom se odbija od placa, od placa se odbija i zbog drugih kojekakvih razloga, ljudima se govori da ukoliko im se nesto dogodi da su oni zamjenjivi i sl, to su samo neke price koje kruze ovih dana. Ne znam da li je to istina i kakve vi imate spoznaje o tome, ali sam siguran da se radi o PZ Osatina, mislim da im je srediste u nekim Semeljcima ili tako nekako.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne znam kakvi su uvjeti fizičkih i terenskih radnika u Osatini, no znam da se ona zaposlila da radi uredske i tajničke poslove, međutim dala je otkaz jer je smatrala da neće moći puno naučiti.

O tome sam bio razgovarao i s jednom pravnicom iz Semeljaca koju sam upoznao dok sam čekao razgovor za posao za radno mjesto u područnoj samoupravi prije godinu dana.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Razgovarao sam neki dan (sad iz prve ruke) s nekim osobama koje rade tamo. Pola onoga sta sam napisao u prvom postu nije istina, uvjeti rada i placanja su dobri, glavni sef je super, svi ga hvale, placa ok, neki voditelji su nekulturni i sl., al to nije bitno, mozda imaju razloga, mozda ne. To je stvar radne etike i sl. Al to nije ovdje bitno u ovoj prici.

 

Sad istina da se ovo sve veze za fizicke radnike, no njima nikad nije lako, jer da je, ne bi bio fizicki posao.

 

Ugl, mislim da je onda tajnicama i administraciji opcenito mnogo bolje i da su uvjeti dobri. Oni koji misle napredovati u karijeri sigurno ce si traziti neka druga mjesta, a onaj kome je cilj imati posao na jednom mjestu i raditi ga, te zaraditi si postenu placu, taj ce vjerujem i u PZ Osatina biti sretan. Jer ako pogledamo u koju veliku firmu su se razvili u 15-ak godina, zasigurno da nesto ne stima i da nije razina profesionalnosti na visokom nivou ne bi tako dobro napredovali i bili toliko uspjesni.

 

Vjerujem u konacnici da tko se tamo zaposli nece pozaliti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 4 mjeseci kasnije...
  • 7 godina kasnije...

Dragi svi,

 

vidim da već duže vremena tema nije bila aktivna, ali trebala bih savjet/mišljenje/iskustvo. 
Trenutno radim na otoku Krku, posao nije u struci i već tri godine pokušavam na sve strane zamolbama. Prije nepunih sat vremena nazvala me gospođa iz Osatina grupe i pozvala na razgovor u petak ujutro. 
Obzirom da sam udaljena 500ak kilometara i put bi me koštao poprilično mnogo, zanima me ima li itko saznanja o uvjetima rada kao i samim natječajima? 

Nekoliko sam im puta već slala prijave, ali ovo je prvi put da me itko od njih kontaktirao. Primijetila sam da često traže pravnika, a čula sam da su poprilično neozbiljni s povratnim informacijama nakon održanih razgovora za posao. Nisam pobornik stvaranja slika unaprijed, ali obzirom da se ne radi o malom trošku odlaska na razgovor, svaka informacija bi mi dobro došla. 

Hvala unaprijed.:-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...
, Andrea Alagić je napisao:

Dragi svi,

 

vidim da već duže vremena tema nije bila aktivna, ali trebala bih savjet/mišljenje/iskustvo. 
Trenutno radim na otoku Krku, posao nije u struci i već tri godine pokušavam na sve strane zamolbama. Prije nepunih sat vremena nazvala me gospođa iz Osatina grupe i pozvala na razgovor u petak ujutro. 
Obzirom da sam udaljena 500ak kilometara i put bi me koštao poprilično mnogo, zanima me ima li itko saznanja o uvjetima rada kao i samim natječajima? 

Nekoliko sam im puta već slala prijave, ali ovo je prvi put da me itko od njih kontaktirao. Primijetila sam da često traže pravnika, a čula sam da su poprilično neozbiljni s povratnim informacijama nakon održanih razgovora za posao. Nisam pobornik stvaranja slika unaprijed, ali obzirom da se ne radi o malom trošku odlaska na razgovor, svaka informacija bi mi dobro došla. 

Hvala unaprijed.:-)

 

, Andrea Alagić je napisao:

Dragi svi,

 

vidim da već duže vremena tema nije bila aktivna, ali trebala bih savjet/mišljenje/iskustvo. 
Trenutno radim na otoku Krku, posao nije u struci i već tri godine pokušavam na sve strane zamolbama. Prije nepunih sat vremena nazvala me gospođa iz Osatina grupe i pozvala na razgovor u petak ujutro. 
Obzirom da sam udaljena 500ak kilometara i put bi me koštao poprilično mnogo, zanima me ima li itko saznanja o uvjetima rada kao i samim natječajima? 

Nekoliko sam im puta već slala prijave, ali ovo je prvi put da me itko od njih kontaktirao. Primijetila sam da često traže pravnika, a čula sam da su poprilično neozbiljni s povratnim informacijama nakon održanih razgovora za posao. Nisam pobornik stvaranja slika unaprijed, ali obzirom da se ne radi o malom trošku odlaska na razgovor, svaka informacija bi mi dobro došla. 

Hvala unaprijed.:-)

Pozdrav! Pozvana sam na razgovor za posao u Osatinu, vidim da se vec dugo nista nije pisalo. Zanima me jel netko ovih dana pozvan na razgovor za pravnika? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...
, Rose Butterfly je napisao:

 

Pozdrav! Pozvana sam na razgovor za posao u Osatinu, vidim da se vec dugo nista nije pisalo. Zanima me jel netko ovih dana pozvan na razgovor za pravnika? 

Lijep pozdrav,

 

da li je se netko možda u Osatinu javljao za mjesto komercijalista? Vec pola godine ponavljaju taj oglas. 

I da li su ikome javili se nakon razgovora sa pozitivnim odgovorom da je primljen na posao. Hvala Vam...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija