Jump to content

zalba na rad Opcinskog suda


anonimno

Preporučene objave

Da li netko zna kome kome se mogu zaliti na rad Opicnskog suda. Naime, radi se o slijedecem: razvela sam se od supruga nasilnika prije sest godina. zajednicki smo gornji kat u kuci njegovih roditelja dogradili iuredili u trosobni stan. Obzirom da je nasilnik, morala sam sa djecom iseliti u podstanarski stan da ne ugrozavam djecu (po nalogu CZSS). Vec sam godinama podstanar, svako vjestacenje ulozenog u kucu placam ja, a sudski postupak se odugovlaci, odugovlaci... Roditelji bivaeg su na mocnim polozajima, te s razlogom sumnjam u ispravnost rada suda, a i vjestacenja su sumnjiva. Kome mogu dati na uvid sudski spis da prekontrolira koliko se ispravno sudski postupak vodi? Hvala!

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

Kome mogu dati na uvid sudski spis da prekontrolira koliko se ispravno sudski postupak vodi?

 

Kako biste Vi to dali sudski spis? Pa ne nalazi se on kod Vas?!

Ako nemate odvjetnika, angažirajte ga, on će najbolje znati o čemu se radi, i što treba učiniti i kod koga "pogurati" predmet.

Ako ga imate, pa unatoč tome sumnjate u pristranost i ispravnost rada suda, zapitajte se što onda radi Vaš odvjetnik i za što ga Vi to plaćate, pa onda njemu otkažite punomoć, uzmite drugoga pa neka on ili Vi sami, napišite pismeno - pritužbu predsjedniku suda i čekajte rezultat. Jedan primjerak dostavite i na broj pod kojim se vodi taj predmet..

Koliko vidim tu još nema odluke, prema tome ne znate niti kako će postupak završiti.

Osim toga, kako nemamo nikakvog uvida u stanje predmeta, ne možemo komentirati postupanje suda, jer osim Vašeg subjektivnog osjećaja da se postupak vodi Vama na štetu, nemamo nikakvih drugih podataka...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Citirat cu! Ako ga imate, pa unatoč tome sumnjate u pristranost i ispravnost rada suda, zapitajte se što onda radi Vaš odvjetnik i za što ga Vi to plaćate, pa onda njemu otkažite punomoć, uzmite drugoga pa neka on ili Vi sami, napišite pismeno - pritužbu predsjedniku suda i čekajte rezultat.

 

Postavila bih pitanje kako onda ispraviti krivu drinu, kad je u pitanju odvjetnikov rad i sumnja u pristranost i ispravnost rada suda? Jednom zabrljano, nikad ispravljeno!?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija