Jump to content

ovrha kartične kuće za suprugov dug


azron

Preporučene objave

Potovani,već sam bila postavljala pitanja u vezi svog problema.Suprug ima veliki dug prema diners kartici,točnije 85000kn-tu se radi o kreditu, i velikom revolvingu.Sada je tek došla prva opomena,znaći još nije došlo do nikakvog pokretanja sudskog postupka.Probat ćemo uz pomoć odvjetnika sklopiti nagodbu o plaćanju.Prvo pitanje bi bilo da li se odvjetnici takvim stvarima uopće i bave?.A drugo pitanje bi bilo da li bi zbog takvog duga mogla ići ovrha na mojim primanjima,nekretninama i sl.,kao njegovoj supruzi,iaoko je samo on bio korisnik kartice. Bila sam već to pitanje postavljala i dobila odgovor da za kartićni dug ide ovrha samo na korisnika kartice.Međutim,jedna djelatnica banke mi tvrdi suprotno, da ja kao njegova supruga jedanako odgovaram za taj dug i moguća je ovrha npr.nad mojim stanom.Naravno,kada ne bi mogli od nikud drugdje naplatiti.Da tako kaže zakon obitelji. E,pa sad stvarno molim za pomoć da mi netko točno odgovori,ili poalje točne čl.zakona.Unaprijed zahvaljujem,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija