Jump to content

Država u krizi-nema povrata poreza


SUNRISE08

Preporučene objave

Poštovani,

lijepo molim ako mi netko zna pomoći savjetom ili je doživio slično;naime prošle sam godine predao poreznu prijavu za 2008(radi se o nekih 1 600 kn povrata)i još nisam dobio povrat poreza .

Porezna mi je poslala kući rješenje kao o iznosu koji trebam dobiti ali kako ništa nisam dobivao nekoliko sam puta išao na poreznu pitati zašto ne dobivam samo su slegnuli ramenima i rekli:Država je u krizi strpite se!!!!!

Supruga koja je isti dan predala prijavu je dobila a ja još ništa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vrlo neobičan odgovor, rekao bih da vam je to rekao netko tko baš ne razumije ili ne zna svoj posao.

 

dakle, moguće da niste dobili povrat, ako je vaš poslodavac u dugu, na računu na koji se uplaćuje porez. znači ako poslodavac nije uplatio, država ga ne može ni vratiti. taj dug se odnosi na 2008 godinu. kada ga podmiri, dobit ćete povrat, uz napomenu da porezna to radi ručno, pa treba provjeravat osobno da li je poslodavac platio taj dug, da ga odblokiraju.

ako ga ne plati, nema ni povrata poreza

 

to je najčeći uzrok, iako može biti i drugih razloga, ali da država nema novca za povrat, to je smiješno

 

pođite do nekog nadrađenog u poreznoj i tražite da vam točno objasni zašto niste dobili povrat poreza.

 

hmmm, sada sam pročitao da ste i dobili rješenje,znači da poslodavac nije u dugu, čudno, morate do nekog nadređenog, nema druge

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija