Jump to content

nenajavljena ovrha


Lujo2

Preporučene objave

Korisnik sam t-com max-adsl interneta a ujedno i fiksne telefonije u navedenoj firmi od 1.mjeseca 2008.god.Nakon nekog vremena i neplačanja računa pet narednih mjeseci iskljućen sam.Nakon nekog vremena dugovanja su se podmirila ali ne u potpunosti,u čemu i je problem,jer se dugovanja za internet nisu platila zbog greške operatera koji je napravijo previd nenaplateći dugovanja za internet(max-adsl) a naplatio za fiksni telefon.Nakon toga došlo je do raskida ugovora i navodno su sva dugovanja bila podmirena.Nakon određenog vremena ponovno postajem korisnik t-com usluga s tim da prijašnjim raskidom ugovora broj gubim i dobivam novu telefonsku liniju potpisivanjem novog ugovora.I sad nakon 18 mjeseci na plaću mi sjeda ovrha zbog neplačenih dugovanja za prije navedena internetska dugovanja(previd operatera koji je naplatio samo dugovanja za telefon a ne i za internet).Naglasio bih da sa strane izvršitelja ovrhe nisam dobio nikakvu obavijest sve ovo vrijeme(18 mjeseci) a ni sa strane t-coma.Moje pitanje je što bih sve mogao navesti u tužbi jer ću istu zasigurno podignuti???

Hvala!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Lujo2 je napisao:

Korisnik sam t-com max-adsl interneta a ujedno i fiksne telefonije u navedenoj firmi od 1.mjeseca 2008.god.Nakon nekog vremena i neplačanja računa pet narednih mjeseci iskljućen sam.Nakon nekog vremena dugovanja su se podmirila ali ne u potpunosti,u čemu i je problem,jer se dugovanja za internet nisu platila zbog greške operatera koji je napravijo previd nenaplateći dugovanja za internet(max-adsl) a naplatio za fiksni telefon.Nakon toga došlo je do raskida ugovora i navodno su sva dugovanja bila podmirena.Nakon određenog vremena ponovno postajem korisnik t-com usluga s tim da prijašnjim raskidom ugovora broj gubim i dobivam novu telefonsku liniju potpisivanjem novog ugovora.I sad nakon 18 mjeseci na plaću mi sjeda ovrha zbog neplačenih dugovanja za prije navedena internetska dugovanja(previd operatera koji je naplatio samo dugovanja za telefon a ne i za internet).Naglasio bih da sa strane izvršitelja ovrhe nisam dobio nikakvu obavijest sve ovo vrijeme(18 mjeseci) a ni sa strane t-coma.Moje pitanje je što bih sve mogao navesti u tužbi jer ću istu zasigurno podignuti???

Hvala!!!

 

Pokrenite tužbu zbog neuredne dostave (očito vam rješenje o ovrsi nije uručeno). No možda ste izbjegavali dostavu istoga? Ukoliko se ovršeniku 2 puta pokuša dostava i pošta mu se ne uruči, nakon toga se izvjesi na oglasnoj ploči JB ureda i rješenje postaje pravomočno nakon 15 dana. Vidite po broju predmeta i inforirajte se kod JB kada je rješenje postalo pravomočno i tko ga je i kada ga je uopče primio.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija