Jump to content

Prijenos vlasništva i ovrha


anonimno

Preporučene objave

Imam problem. Kupljen stan s urednim vlasničkim listom (bez zaduženja) na kredit pa je i banka znači provjerila vlasništvo. Prodavatelji su bili supružnici (svaki po pola stana). Kod prijenosa vlasništva odobren upis novog vlasnika na 1/2 stana jer je na drugoj 1/2 stana stavljena ovrha zbog dugova bivšeg vlasnika. Izgleda da je ovrha stavljena nakon kupnje stana (04.mj.2004.), a prije upisa novog vlasnika(12.mj.2005). Početkom ove godine došli su ovrhovoditelji sa procjeniteljem radi procjene stana (cijelog) zbog stavljanja na dražbu :-?. Meni su tvrdili da nisam upisana kao vlasnik stana. Ja sam im predočila kupoprodajni ugovor i rekla da sam dobila rješenje o upisu na 1/2 stana (odnijet ću sve te dokumente na sud). Zanima me kakav je moj položaj u cijelom porcesu. Što mogu očekivati od strane suda (da li nas mogu deložirati makar sam na novom vlasničkom listu upisana kao vlasnik 1/2 stana). Da li smiju prodati polovicu stana?

Molim da mi savjetujte odvjetnika jer ne znam da li se svi bave nekretninama ili ne jhz9905@yahoo.com..

Zahvaljujem se unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija