Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

Sign in to follow this  
Anonimno

upravno pravo

Preporučene objave

Naši seminarci iz GP-a (Osijek) su prošle godine pod "vodstvom" asistentice sastavili skriptu iz Stvarnog prema Gavelli. I dobra je. Ima oko 250 strana. Ako hoćeš, mogu ti poslati poštom.

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Nažalost, nemam je u elektroničkom obliku.. Znaš što? Probat ću je skenirati, a ako ne bude dobro ispalo, pošaljem ti običnom poštom. do kad ti treba?

Podijeli ovu objavu

U ČET će mi frendica donijeti tu skriptu, pa ću vidjeti može li se skenirati. ako može, skenirat cu je, pa ti pošaljem. ako ne, morat ću staromodnim putem :-)

Podijeli ovu objavu

Molim te ako možeš da i meni pošalješ poštom skriptu, dugo već izlazim i ne mogu položiti.Ako treba i platit ću ti. Molim te javi mi se na e-mail ako mi možeš poslati

Podijeli ovu objavu

btw, dobio sam danas skriptu iz Stvarnog, pregledao sam je i skripta je stvarno super.. mislim da će biti jeja, najbolje da ti je pošaljem busom? a i javit ću se ovoj drugoj curi pa se možemo dogovoriti što i kako :-)

Podijeli ovu objavu

je napisao:

Povijest na Pravnom u Rijeci-katastrofa profesor, samo štrebanje, meni nemoguća misija

kompleksaš!!!!!taj vrši teror već 11 godina odkad je bio asistent prof. Engelsfeld. ja odustala od prava zbog njegove torture, prešla na upravni i kao zadnji ispit ga položila, bio mi u komisiji na diplomskom, nakon toga nastavila pravni i teror s njim se nastavio. ali, mislim da ćemu se to iživljavanje prije lili poslije obit u glavu.

####in' povijest prava i države :-?

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this