Jump to content

100.000 tema na Legalis portalu!  Nakon 16 godina od pokretanja ove stranice, dana 31.07.2019. na Legalis portalu je pokrenuta 100.000-ta tema. Time je na ovom portalu raspravljeno više od 100 tisuća pravnih pitanja, i to kroz 526.000 pojedinačnih objava korisnika. U ovom trenutku Legalis portal broji 90.700 registriranih korisnika.

Sign in to follow this  
Anonimno

Povijest

Preporučene objave

Koja od 2 povijesti, ili možda obje? i za koji grad, jer su literature očito različite za svaki Pravni fakultet u Hrvatskoj. I koji profesori su u pitanju?

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

On ti je meni držao Nacionalnu u OS. Imam ti skriptu koju sam ja sastavljao iz Nacionalne, stvarno je super napravljena (po knjizi od Engelsfeld). Trenutno mi je kod jednog frenda u ZG, al ako ti treba, javi, mogu ti je poslati poštom kad mi je ovaj donese idući tjedan (ako ti nije kasno).

Podijeli ovu objavu

Ljudi slušajte predavanja vrlo su zanimljiva, izlazite na kolokvije, pohađajte konzultacije i nećete imati problema. Problema imaju samo neodgovorni studenti.

Podijeli ovu objavu

Možete tvrditi što god hoćete, ali realno do ove godine mogli ste 10 mjeseci samo dolaziti na predavanja i spavati, a onda kad dođe ispit svi su krivi samo vi ne. Radite cijelu godinu, lagano učite kao u srednjoj školi, slušajte, zapisujte i nećete imati problema. Garantirano svatko tko kontinuirano uči neće imati problama. Osim toga predavanja su zanimljiva. PA zar su stotine nas koji smo to položili budale. Tko uči prolazi prije ili kasnije. Ovo je forum za razmjenu mišljenja, pa Vas molim podignite razinu izražavanja.

Podijeli ovu objavu

Nema šanse, jesam neodgovorna, ali povijest je čisto štrebanje i polažu ga pravi štreberi, s vremenom i pametni ljudi. Bartulović je prezahtjevan, od štrebanja nema koristi i nakon dva dana nitko se ničega ne sjeća.

Podijeli ovu objavu

slažem se, čisto štrebanje napamet nepotrebnih sitnica. jasno mi je da mi budući pravnici moramo imati neku povijesnu opću kulturu ali ovo je stvarno pretjerano. a kad smo kod načina polaganja ispita; pa zar je potrebno polagati 3 kolokvija i to i pismeni i usmeni za pečat? Ovaj ispit oduzme i više od 3 mjeseca vremena jer rijetki su ti koji polože sve iz prve. čisto gubljenje vremena na nepotrebne stvari

Podijeli ovu objavu

Registrirajte se kako bi mogli sudjelovati u raspravi

Da bi postavili pitanje ili objavili komentar trebate biti naš korisnik.

Izradite korisnički račun

Izradite svoj korisnički račun na ovoj stranici. Lako je, potpuno besplatno i trajno!

Registrirajte se

Prijavite se

Već imate korisnički račun? Prijavite se ovdje.

Prijavite se sad

Sign in to follow this