Jump to content

Bespravna gradnja


krampus13

Preporučene objave

Prilikom adaptacije kuće (visoka prizemnica;prizemlje, kat i tavan,50 m2 etaža) nadogradio sam 80 cm nadozida (krov na jednu vodu), da bi mogao koristiti tavanski prostor.Nakon završenih radova stiže građ. inspkcija na poziv susjeda te mi 2000. god. izdaje rješenje za rušenje novog tavana(kuća je građena prije 19689).Grad dva puta izdaje građevinsku dozvolu koju poništava resorno ministarstvo(supruga susjeda koji je zvao građ. inspekciju radila je u gradsko stambeno komunalnom), prvi puta traže dopunu projekta, projektom el. te vodovodnih i sanitarnih instalacija, a nakon predaje istih ponovo poništavaju dozvolu i navode da građ. dozvola nije mogla biti izdana s IZVODOM IZ PLANA, već da za takav zahtjev treba LOKACIJSKA DOZVOLA jer je izgrađen treći kat i više se ne radi o obiteljskoj kući.Na zahtijev lokacijske dozvole ne dobivam odgovor unutar zakonskog roka od 30 dana, u međuvremenu mijenja se GUP i dobivam odbijenicu.Pokrećem upravni postupak koji isto gubim.Inače objekt se nalazi na kat općini Trnje, Ul. Kruge, Zgb.Može li mi netko pomoći savjetom ili me uputiti nekom dobrom odvjetniku koji se bavi ovom tematikom?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija