Jump to content

24. veljace rok za upaltu! inace - ovrha! help!


Ledolina

Preporučene objave

Pitanje do ujutro:

Potpisan ugovor o obavljanju knjigovodstvene usluge u 8. mj. 2008. U ugovoru pise da se sastavlja samo za 2008. godinu. Isto tako pise da dolazi do automatskog prekida istog u slucaju neplacanja usluge 2 uzastopna mjeseca. Desilo se da nisu placena 2 racuna (za 11. i 12. mjesec). Neki dan mi je doslo od odvjetnice da trebam platiti racune za 11/08, 12/08, 01/09, i 02/09 ili potezu ovrsni postupak. Kako mi nijedan od tih racuna nikad nije dostavljen u nekakvom pisanom obliku, zanima me da li je ugovor prekinut zbog neplacanja usluge? Ili je samo istekao? Trebaju li se platiti 2 racuna iz 2009? Zelim se boriti maksimalno jer je knjigovodstvo izdalo poslovnu tajnu za vrijeme ugovora (2008.), pa mi nije bas drago platiti nista vise nego moram u uskoj granici zakona... Znam da zvuci zlocesto, ali mi se ne da da me muzu...

 

please odgovor, jer sutra istice rok za uplatu...

 

Unaprijed hvala!

p.s. Hvala Veteranu na dosadasnjoj pomoci!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ledolina je napisao:

Pitanje do ujutro:

Potpisan ugovor o obavljanju knjigovodstvene usluge u 8. mj. 2008. U ugovoru pise da se sastavlja samo za 2008. godinu. Isto tako pise da dolazi do automatskog prekida istog u slucaju neplacanja usluge 2 uzastopna mjeseca. Desilo se da nisu placena 2 racuna (za 11. i 12. mjesec). Neki dan mi je doslo od odvjetnice da trebam platiti racune za 11/08, 12/08, 01/09, i 02/09 ili potezu ovrsni postupak. Kako mi nijedan od tih racuna nikad nije dostavljen u nekakvom pisanom obliku, zanima me da li je ugovor prekinut zbog neplacanja usluge? Ili je samo istekao? Trebaju li se platiti 2 racuna iz 2009? Zelim se boriti maksimalno jer je knjigovodstvo izdalo poslovnu tajnu za vrijeme ugovora (2008.), pa mi nije bas drago platiti nista vise nego moram u uskoj granici zakona... Znam da zvuci zlocesto, ali mi se ne da da me muzu...

 

please odgovor, jer sutra istice rok za uplatu...

 

Unaprijed hvala!

p.s. Hvala Veteranu na dosadasnjoj pomoci!

 

Postavite svoj post na forum obavezno pravo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija