Jump to content

ovrha rješenje i ročište


ljlijana

Preporučene objave

Imam nekih nejasnoća vezanih uz redoslijed :)

Dakle, tvrtka koja nosi smeće je tužila vlasnika kuće da ne plaća odvoz..sudu..pa je izdano rješenje o ovrsi na koji je bio moguć prigovor..koji je i poslan...nakon čega je došlo rješenje kojim se Rješenje o ovrsi stavlja izvan snage, i u kojem piše "Postupak će se nastaviti kao u povodu prigovora protiv platnog naloga". I ja sam mislila da je time stvar rješena...ali ne...danas stiže Poziv za ročište??...pa mi nije jasno...Napominjem da mi priji nisu stizali nikakvi pozivi za ročište, nego samo sada...unaprijed zahvaljujem na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ljlijana je napisao:

Imam nekih nejasnoća vezanih uz redoslijed :)

Dakle, tvrtka koja nosi smeće je tužila vlasnika kuće da ne plaća odvoz..sudu..pa je izdano rješenje o ovrsi na koji je bio moguć prigovor..koji je i poslan...nakon čega je došlo rješenje kojim se Rješenje o ovrsi stavlja izvan snage, i u kojem piše "Postupak će se nastaviti kao u povodu prigovora protiv platnog naloga". I ja sam mislila da je time stvar rješena...ali ne...danas stiže Poziv za ročište??...pa mi nije jasno...Napominjem da mi priji nisu stizali nikakvi pozivi za ročište, nego samo sada...unaprijed zahvaljujem na odgovoru

 

To je normalan slijed događaja nakon što ste uložili prigovor na ovrhu te se ista stavlja van snage i postupak se nastavlja ns opčinskom sudu gdje čete iznositi svoju obranu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija