Jump to content

Opomena za nepodmireno dugovanje na dopunsko osiguranje


Kustrica

Preporučene objave

Poštovani, molim Vas za savjet,vezano za poslicu dopunskog osiguranja. Naime, u samom startu, kada su nudili potpisivanje ugovora za policu dopunskog osiguranja (2009.), ja sam potpisala ponudu i time prihvatila sve uvjete. Istina kartica dopunskog osiguranja je stigla na moju adresu. Međutim, ja ni jednu ratu nisam platila iz tog razloga (koji se njih vjerojatno i ne tiče) jer su nam blokirali sve moguće kartice i dotok novca (i ostali bez posla u međuvremenu). Naravno,da istu tu karticu nisam ni zloupotrijebila, niti je ijedna zdrav.usluga s njom pokrivena. S moralne strane to ne bi nikada ni napravila. Što sada da radim. Da li ima smisla objašnjavati kako ću platiti nešto što u opće nisam ni koristila, a tim više kasno je za poreznu olakšicu koju sam mogla iskoristiti.?? Da li ima smisla ????? Radi se o 1.000,00 kn ?????

Zahvaljujem na strpljenju, i pozdrav, Kuštrica :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kustrica je napisao:

Poštovani, molim Vas za savjet,vezano za poslicu dopunskog osiguranja. Naime, u samom startu, kada su nudili potpisivanje ugovora za policu dopunskog osiguranja (2009.), ja sam potpisala ponudu i time prihvatila sve uvjete. Istina kartica dopunskog osiguranja je stigla na moju adresu. Međutim, ja ni jednu ratu nisam platila iz tog razloga (koji se njih vjerojatno i ne tiče) jer su nam blokirali sve moguće kartice i dotok novca (i ostali bez posla u međuvremenu). Naravno,da istu tu karticu nisam ni zloupotrijebila, niti je ijedna zdrav.usluga s njom pokrivena. S moralne strane to ne bi nikada ni napravila. Što sada da radim. Da li ima smisla objašnjavati kako ću platiti nešto što u opće nisam ni koristila, a tim više kasno je za poreznu olakšicu koju sam mogla iskoristiti.?? Da li ima smisla ????? Radi se o 1.000,00 kn ?????

Zahvaljujem na strpljenju, i pozdrav, Kuštrica :-?

 

To što niste nikada koristili karticu dopunskog osiguranja je i sreča za vas jer niste bili bolesni ali to vas ne oslobađa plačanja premije osiguranja za koje ste sklopili utovor. Ukoliko ne platite navedeno dugovanje HZZO če nakon nekog vremene pokrenuti ovršni prijedlog.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija