Jump to content

Ovrha na obrt ...


rolas

Preporučene objave

Poštovani,

 

Imam ovrhu zbog neplacanja dobrinosa iz obrta koji je radio od 2001 - 2006g. 2006. sam dobio rjesenje o ovrsi ali mi nisu mogli nista uzeti jer nisam imao nista svoje. Do sada nisam imao novaca da vratim taj dug i sad je taj dug sa kamatama narasao na dosta pristojan iznos za koji ne vjerujem da cu ikad imati novaca da vratim.... I sad imam par pitanja:

 

1. Kako i dali je moguce dobiti zastaru?

2. Zelio bih otvoriti devizni racun i dali ce mi odmah uzeti sve novce koji mi sjednu na njega?

3. Dali mogu uplaćivati kakvu vrstu zivotnog osiguranja ili sam odmah ostao bez toga?

 

Unaprijed hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

rolas je napisao:

Poštovani,

 

Imam ovrhu zbog neplacanja dobrinosa iz obrta koji je radio od 2001 - 2006g. 2006. sam dobio rjesenje o ovrsi ali mi nisu mogli nista uzeti jer nisam imao nista svoje. Do sada nisam imao novaca da vratim taj dug i sad je taj dug sa kamatama narasao na dosta pristojan iznos za koji ne vjerujem da cu ikad imati novaca da vratim.... I sad imam par pitanja:

 

1. Kako i dali je moguce dobiti zastaru?

2. Zelio bih otvoriti devizni racun i dali ce mi odmah uzeti sve novce koji mi sjednu na njega?

3. Dali mogu uplaćivati kakvu vrstu zivotnog osiguranja ili sam odmah ostao bez toga?

 

Unaprijed hvala.

 

Apsolutna zastara za doprinose nastupa nakon isteka 10 godina.

Sve što imate na svoj MB ili OIB može biti predmetom ovrhe pa tako i štedni računi ukoliko ovrhovoditelj za nih sazna.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija