Jump to content

dug kartičnoj kući


nimora

Preporučene objave

sporim se zbog duga s kartičnom kučom koja me tužila za 2000 kn a vještak je pronašao dug od 11000 kn? više to ne mogu sam vodit i trebam hitno dobrog odvjetnika u splitu koji je za takve poslove tata mata! hvala.moj mejl:indisk@net.hr

hitttnnnnnoooo jeee...moram odgovorit na p'resudu....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani,

 

Iz Vašeg posta mogu jedino zaključiti da ste neshvatljivo kasno krenuli u potragu za odvjetnikom, jer sada već imate prvostupanjsku presudu, a koja je za Vas izgleda nepovoljna!? :palacdolje:

 

Potražite stranicu Hrvatske odvjetničke komore, www.hok-cba.hr. Tamo pronađite link Imenik odvjetnika, odaberite link odvjetnici, a zatim kada se isti otvori, u kućicu, na ponuđenoj listi gradova odaberite Split.

 

Puno sreće.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pa to mi i nije pomoć,nije problem uzet ni imenik splita i pronać odvjetnika ali ja sam tražio pomoć oko odabira dobrog po mom pitanju koje sam razložio u postu...dakle ne trebami bilo koji nego specjalist za određeno područje...obratio sam se za pomoć uvjeren da ču upravo takvu informaciju dobit!!!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani,

 

Vaš bi problem mogao riješiti svaki odvjetnik koji se bavi civilnim (građanskim) pravom u širem smislu.

 

Bilo bi puno bolje da ste ranije počeli tražiti stručnu pomoć, a ne kada je kako se razumijeva, prvostupanjska presuda tek što nije postala pravomoćna. :palacdolje:

 

Što se tiče specijalizacije, relativno je malo odvjetnika prijavilo Komori svoje specijalizacije, prvenstveno iz razloga oportunosti. To se događa najčešće u slučajevima kada se odvjetnici izričito ne žele baviti pojedinim područjima za koje nisu istakli specijalizaciju.

 

Stoga, pokušajte putem Google ili kakve tražilice naći na web stranice odvjetnika, pa nađite sebi odgovarajućeg.

 

Srdačan pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija